Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kelett volna tennem? :S

Figyelt kérdés

kb 2 hete találkoztam egy koncerten egy lánnyal. Nagyon jól elvoltunk... tetszett nekem.. elkértem a számát is meg midnen csak kicsit többet ittam a kelleténél és elfelejettem a nevét meg mindnet:S Csak a keresztnevére emlékszek. Másra nem. Ma találkoztam vele avárosban a bnőjével... köszöntem neki és beszélgetni akartam volan veel de mennie kelett mert abnője anyja már jött értük. Utána még ezena napon az anyjával láttam... akartam köszönni de nem mertem... jó ez elég gázul hangzik... de aza nyja ott ment mellette.. a lány emiatt kiaakdt mert láttam,hogy könnyes lett a szeme. Mit kelett volna tennem? ha legközelebb látom de akkor is az anjyával lesz mti csináljak?:S

16/F


2010. júl. 11. 23:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért... már álmos vagyok...
2010. júl. 12. 00:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb látod akkor köszönj neki!! És kérj bocsánatot hogy legutóbb nem tetted. Nyugi csak az anyukája semmi több...ő is volt fiatal. Biztos rendes.
2010. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sőőt oda is mehetsz ha esetleg beszélgetést kezdenél és anyukájának bemutatkozol és kezet fogsz vele. mondjuk ez nem a legjobb, vannak nők akik szeretnek kezet fogni és azt sem bírják ha a férfi/fiú lagymatagon fog kezet(nem férfias) viszont az illem szerint nőkkel nem illik kezet fogni.. szal ez necces. mind1 ez szerencse játék, ami viszont biztos, ha meglátod őket a lánynak is és az anyukájának is köszönj:D egy rendes fiúnak fognak tartani, az anyuka el lesz ájulva:)

ha az apukájával futsz össze kézfogás mindenképpen:D!

2010. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van! Bátran, nincs mitől félni! Erre te is rájösz azután ha odamentél!
2010. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!