Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? És hogy mondjam el neki, hogy nem szimpik a barátai?

Figyelt kérdés

5 hónapja járok a barátommal, szeretjük egymást. Csak az a gond, hogy egymásnak az ellentétjei vagyunk, én nem szeretem a nagy társaságot, a zajt, tömegiszonyom is van, én egy visszahúzódó, csendes lány vagyok, aki csak azok előtt nyílik meg, akikben teljesen megbízik, akikkel igazán jól érzi magát. A barátom pedig egy igazi társasági ember, mindenki ismeri, rengeteg haverja van, sokat tud beszélni, szeret bulizni, stb.

Már többször volt olyan, hogy hívott társaságba, a haverjai közé, mindig el is mentem, bár már mondtam neki, hogy nem az én világom ez az egész, én nem vagyok társasági ember, de mégis mindig elmentem, ahova hívott (szalonnasütés,bográcsozás,a haverjai házibulijára,kis összejövetelekre,stb). Most viszont meguntam. Ma hívott telefonon, hogy a kocsmánál találkozunk, és nézzük a vb-t, legyek ott fél9re, mondta hogy kik lesznek ott, és pont azok, akikhez én hozzá sem tudok szólni, pont azok, akik nagyon nem szimpik a haverjai közül. Mondtam neki, hogy nem megyek. Kb. negyed órán keresztül veszekedtünk ezen telón. Végül abban egyeztünk meg, hogy mikor vége a meccsnek, akkor hozzám jön, és megbeszéljük a dolgokat... Én azért nem akartam elmenni, mert nem szimpik azok a haverjai, nem szimpi a hely, a barátom is tudja, hogy nem iszok alkoholt, nem szeretem a VB-t. Szerintetek el kellett volna inkább mennem és rosszul érezni magam egész éjszaka, mert tudom hogy nem illek oda? Neki vagy nekem van igaza(m)? És hogy kéne elmondanom neki, hogy nem szimpik azok a haverjai? Vagy inkább ne mondjam el neki? Amúgy a legtöbb haverját bírom, sokkal egész jól elvagyok, de velük nagyon nem.:(

17/L


2010. júl. 11. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsivel lehetnél lazább is , ez a nem iszok alkoholt dolog nos hát.... na mind1 te dolgod.Mond el a barátodnak amt itt írtál , hogy nem bírod azokat a haverjait és nem akartál találkozni velük.Nem kell köntörfalazni mert annak semmi értelme , egyikőtöknek sem lesz úgy jobb ha nem mondod el az igazat.Am én is olyan hasonló beállítottságú vagyok min te de mondjuk egy kis pia segít feloldódni.
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és 20/f
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vele menned, elég, ha őt elengeded.
2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőm is olyan mint te. Nincs ezzel semmi gond.

Bár én nem várom el tőle, hogy jópofizzon a haverjaimmal.

De ettől függetlenül imádom, 17 éves ő is.

20/F

2010. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen őt elengedem, mondtam is neki, hogy Ő menjen, de én nem megyek. Többször is volt már ilyesmi összejövetel, de azokra el is mentem. Mindeggyiken az volt, hogy a többiek ittak, beszélgettek, nevettek, stb, én meg csak néztem ki a fejemből, és hallgattam őket, próbáltam röhögni, meg hozzászólni, de nem nagyon ment. Halálra untam magam, és sztem látszott is rajtam, elég hülye érzés, hogy tudom, hogy nem illek oda.:(
2010. júl. 11. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

amíg nem a haverokat válassza te helyetted, addig nincs gond!

Nem fontos mindig mindenhova elmenned, főleg ha nem érzed jól magad ott, vagy azokkal akikkel menne , csak mond meg neki és kész !

az hogy a haverjai nem szimpik, hát nem lehet mindenki mindenkivel jóban, ha annyira nem érzed velük jól magad, akkor ne menj, de egyszer kétszer velük is elmehetsz !

17 éves vagy és azokat amiket leírtál, hogy szalonna sütés, házi buli , bográcsozás stb, ki ne hagyd, akármennyire nem vagy társasági ember és nem vagy bulizós sem ! Ezek igazán normális programok, nem diszkó, és lesznek közös emlékeitek és örülj neki, hogy ilyen helyekre visz ! Nekem volt egy pasim és nos, hogy ellentétek voltunk e, hát nem tudom, de ő állandó buli, állandó billiárdszalon, ja és mozi, élményfürdő, neki ennyi volt az élet , mást nem ismert , hát gondolhatod !

4 évet voltunk együtt, de a barátaitól olyan távol tartott és azok barátnőitől, hogy el sem tudom mondani, aztán utólag tudtam meg, hogy miért !

úgyhogy az igaz barátaival elég , ha jóban vagy, így őt is jobban megismered, a többi haver meg hibehóba és kész !

23/L

2010. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy pont az egyik unokatesóját nem bírom.:S És vele azért jóban kéne lennem...de nem megy. A többi unokatesóját nagyon bírom, velük nagyon elvagyok, ők szeretnek is.:) Amelyik unokatesóját nem bírom az egy csaj, és a barátom legjobb barátja mondta el nekem, hogy jártak (a barátom meg a csaj unokatesója akit nem bírok) 1 hétig.:S Kisebb sokkot kaptam, mikor megtudtam. De nem ezért nem bírom azt a csajt, alapból nem szimpi, pedig már sokszor találkoztam vele, de egyszerűen nem tudok kijönni vele, pedig esküszöm, próbáltam.

Örüljek, hogy elvisz ilyen helyekre?:D Bográcsozás oké, mozi oké, strand oké, szalonnasütés oké, házibulik oké még azt is elviselem ha nem hagy egyedül a bulin, na de kocsma?? VB?? nem a kedvenc témáim.:D Na mindeggy, megbeszélem vele, hogy miért nem akartam menni, és majd meglátjuk, remélem megérti...

Köszi a válaszokat.:)

2010. júl. 11. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:

elvesztem ebben az unokatesós járásban nem tudom ki járt kivel, és mi sokkolt, de nem ez a lényeg !

Most hogy egy unokatesóját nem bírod, na bumm, akkor mi van ?semmi, nem őt kell bírnod a barátodat kell szeretned és kész ! ha a többiekkel kijösz, akkor igyekezz velük lenni velük beszélgetni és kerülni akit nem kedvelsz !

ha a kocsmát nem bírod, ne menj, nincs ebben semmi rosz !

mond meg neki világosan kocsmába nem mégy és kész ! focit nem szereted :) és nem igazán érzed jól magad ezzel a csajjal, mert még nem találtatok közös témát :)

lehet beszél a csajjal és lesz miről beszélgetnetek és jó barátnők lesztek !

:)

amúgy én is olyan vagyok, aki nem szimpi elsőre, meg sem akarom ismerni, ez lehet nem túl jó, de elbeszélgetek, csak közel nem engedem ha megszakad sem és kész :(

2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!