Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság, nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Év elején új suliba ment egy másik haverjával,ahol nagyon jól összehaverkodott a lányokkal,különösképpen eggyel. Nem is lenne ezzel semmi baj,de kezd idegesíteni,hogy ottvagyok a barátomnál,és akkor a lány visszahívósokkal bombázza a barátomat hajnalban,mindig épp amilyen problémája van,az miatt. (És nagyon sok lány barátja van,szóval még erre sem lehet fogni.) Mindig hívja bulizni..erre-arra. Nem tudom hogy beszéljem meg a barátommal hogy zavar az egész,mert nem akarom elijeszteni,nem akarom birtokolni,de tényleg nagyon idegesít az egész.
2010. júl. 11. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
barátkozz össze a csajjal és hozd össze valami pasival:D
2010. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben otthagynám ezt a pasit,az ilyen pasik nem igazán szoktak megváltozni ilyen pasinak bedobják az ócska trükkjeiket általában a barátnői ő meg örül nekik.De ha az a tipus vagy aki mindent képes benyelni akkor nem lesz vele gáz szerintem
2010. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rossz vége lesz. tapasztalatból mondom. 20F
2010. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elmondanám Neki,hogy nem szeretnék hárpia lenni,de nagyon rosszul érintenek ezek a dolgok,hiszen túlmennek egy bizonyos határon.Innentől kezdve ha nem lép valamit,hogy a csaj lepattanjon Róla,egyértelmű,hogy Neki hízelgő a helyzet,Téged pedig nem szeret és tisztel eléggé ahhoz,hogy képes legyen leépíteni a csajt.Ez esetben pedig a kapcsolat könnyen bebukhat.
2010. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kell a pasidat szerintem félteni az nagyon is örül a visszahivósainak szerintem nekem biztos nem kéne ilyen pasi ez rosszabb mint egy papucs
2010. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hűséges tipus a barátom,nem tenne olyat,amivel megbántana. De a lány nem tudom mit akar tőle. Azt viszont tudom,hogy nem jó túl szoros kapcsolatba kerülni egy ellenkező neművel..
2010. júl. 11. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze,ugyanis Ő nem ,,papucs" (utálom ezt az idióta szót,mióta egy idióta szájából hallottam),hanem egy egoista majom,akinek legyezgeti a helyzet a hiúságát nagy valószínűséggel.Ha kicsit is szeret,akkor leépíti a csajt,ha nem,Te is tudod a választ.
2010. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de engem így vágtak át.Jobb lenne ha résen lennél,vagy csak simán beszélsz a barátodnak erről,hogy neked ez már sok.

A végletekig hűségesnek hittem az akkori barátomat,nagy szerelem volt,a csillagokat lehozta volna nekem az égről...Namindegy.Volt egy nagyon jó barátnője,állítólag haver,rengeteget beszélgettek msnen(ott is ismerkedtek meg).Nyilvánvaló volt,hogy mi a szándéka a csajnak.Egyfolytában ellenem beszélt,minden bajukat megbeszélték egymással.És ezt a kapcsolatunk alatt végig.Bevallom,egy idő után kész hárpia lettem,mert bár mindenkinek szemet szúrt,hogy a csaj mit akar elérni,az exem erről tudomást sem vett és csak engem szidtak mindketten,hogy paranoiás vagyok.Expárom annyira szimpatizált a csajjal,hogy azzal próbált neki segíteni annak költözésénél,hogy egyenesen összeköltöztek,nehogymár nehéz legyen neki lakást találni.Persze erről énis tudtam,névleg ez úgy futott,hogy "csak 2 haver összeköltözik".Összeköltözés után pár nappal már össze is jöttek.Azóta ugyan szétmentek elég nagy visszhanggal.De legalább mondhattam,hogy én megmondtam:D

2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még mindig...Egyébként a fiú-lány barátságokkal semmi problémám,a mostani páromnak is van egy nagyon jó barátnője és nekem van egy csomó fiúbarátom.De a barátoknak is be kell tartaniuk néhány szabályt szerintem.Van az a pont,amikor már túlzás a "barátkozás".
2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen a téren nekem is van rossz tapasztalatom. Előző páromnak volt egy barátnője,akire mindig féltékeny voltam. Aztán egyszercsak a barátom arra hivatkozva szakított velem hogy nem bírja hogy féltékeny vagyok,feleslegesen. Rá két napra összejöttek a csajjal,és kiderült hogy a kapcsolatunk alatt csókolóztak is. A vicc az,hogy a kapcsolatunk utolsó hetében nagyon jól összehaverkodtunk a lánnyal. Amikor a barátom szakított velem,neki sírtam el minden bánatom..erre összejöttek. Sajnos a mai világban nehéz megbízni,bárkiben is.
2010. júl. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!