Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés szeretőnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, én a pasi voltam benne. Pár alkalom erejéig jó, dd ahogy előttem is megfogalmazta valaki, ha vannak gyerekei akkor már rég rossz, mert ünnep minden a családé. Sokkal másabb ha csak egy férje van és a szülőkkel sincsenek túl jóban. Ilyesmire láttam példát. Ez a legjobb út volt a férj ment máshoz a nő is. Aztán ennyi. Tiszteletből ettek egy ebédet karácsonykor, aztán mindenki ment, amerre látott. Nem mindegy milyen háttere van az embernek
2019. ápr. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekük.
2019. ápr. 18. 09:23
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
#7 Végre valaki. Ez fordított esetben, férfiként is ugyan ilyen.
2019. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok. Ő nős, én független. Gyerekek itt is, ott is. Ők 20 éve házasok, mi hosszú hosszú évek óta együtt. Ha csak szex kapcsolat lenne, kilépnék. A miénk annál sokkal több, szeretjük egymást. Heti min 3-szor találkozunk, hétvégéből egy nap a miénk. Bármikor írhatok neki, napi kapcsolatban vagyunk. Van kialakul saját életünk. Hogy a továbbiakban hogy alakul, az rejtély.
2019. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha szerelem is van, akkor miert nem vagytok egyutt normalisan? Mert nem val el? Nem vagy feltekeny a felesegere?
2019. ápr. 18. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!