Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hülyeség? Rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség? Rossz feleség vagyok? .29 éves vagyok tetszik a férjem unomatesója.

Figyelt kérdés
Ha rá gondolok be indulok néha látom ha látogatóba jönnek hozzánk hogy nem vagyok neki közömbös ha hozzá szólok mindjárt nevet mosolyog es ez velem is igy van akkor bisztos en is tetszek neki? Ugy le fekükdnék vele. De van neki is felesege.Mit tegyek??Tipp tanacs jol jonne probaltam ell feledni de nem megy.

2019. ápr. 6. 00:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elhanyagol a férjed?
2019. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerinted te őszintén szereted a férjed?Elgondolkodtál már valaha az ő fejével,hogy mit érezne ő abban az esetben,ha tudná,kiről és mit ábrándozol vagy hogy esetleg mire vagy képes?Undorító nő vagy!Bocsi
2019. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ember vagy, csak ennyi. Csak az a baj, hogy a legtöbb ember csak gondol rá, vagy elkepzeli,megnezi a masikat és ennyi. De te gyenge vagy, nem akarsz itt megallni.

Én is nézek meg másokat és képzelem el magam velük, mert régóta vagyunk együtt a férjemmel és ennyi még nem bűn. De tovább nem mennék...

2019. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!