Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért negcsalás ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért negcsalás ha valakivel együtt alszunk, megcsókolunk egy idegent?

Figyelt kérdés

A flörtölés megcsalásnak számít? Mi számít egyáltalán annak?


A barátom úgy gondolom kb mindent megcsalásnak tart. Kezdetben nem így volt. Már megbeszéltük milliószor ezt, de nem értek vele egyet pár dologban. Mondani nem akarom neki, mert akkor azthiszi biztos megcsalom majd. De pl a flörtölést mint olyat én nem értem...abban semmi megcsalás nincsen. Engem nem zavar,ha néha incselkedik a másik fél valakivel. Egyszer kétszer jó ha mástól is kapunk visszajelzést vagy csak bókolok olyannak aki szimpatikus,vonzó számomra. De nem akarok tőle semmi többet. Megcsalásnak tartja azt is ha valakivel együtt alszom és az férfi. Sosem csinálnék ilyet, mert minek aludjak mással? De az nem megcsalás ha egy ágyban alszik valakivel. A csókkal meg úgy vagyok, ha pl egy buliban történik, idegennel semmi gond. Nekem belefér. Szerintetek mi a megcsalás?


2019. febr. 21. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%
oké tehát azon megy a vita köztetek, hogy mi az a megcsalás és mi az ami ugyan fogalmilag nem megcsalás de helytelen? mit számít? nem alszunk együtt ellenkező nemű egyénnel ha van párkapcsolatunk és nem flörtölünk másokkal. mindegy, hogy ez megcsalás vagy csak simán helytelen
2019. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!