Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Friss házas pasik, igényetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házas pasik, igényetek van szeretöre?

Figyelt kérdés

Szeretitek , ha van alternativa, másik nö?

Vagy nincs rá igényetek?

Föleg masodik házasság utan?


2018. dec. 16. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Annak idején sem volt szükségem másik nőre.
2018. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerelőre lenne most momentán, mert baj van a kocsival :D
2018. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
2es ha hengerfejes akkor részvétem :D
2018. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én 7 éve vagyok házas, de már a nászéjszakán is jól jött volna egy szerető. Az asszony azt mondta hogy álmos, így inkább aludt egy jót. Ezt a szokását azóta is tartja, így évente kb 5X szexelünk... Óóóó én bolond, milyen virágot szakítottam!
2018. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

#4 Üdvözöllek sorstárs!

Én azt hittem, majd összeszokunk. Meg is történt. Ma már én sem nem akarok szexelni vele, amiért persze én vagyok a hibás, és a szemét - szerinte.


Node! Egy férfinak, csak akkor van igénye szeretőre, ha a felesége azt akarja. Nagyon könnyű egy férfit otthon tartani. Igazából, ha nem "kergetik" más nőhöz, akkor lusta félrelépni. Ez persze a házasság elején, és 40 év után is igaz.

2018. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Mindig is igényem volt 2 nőre.
2018. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Pár éve volt egy kutatás az ELTE-n. A pasik a feleség terhességének 6. hónapja és a gyerek 1. szülinapja között mennek félre első alkalommal. Mert olyan kor nem kapnak nyálkás húst otthon.
2018. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
5-ös! Tökéletesen igazad van. Viszont a nők szerint azért nincs szex a férjekkel, mert azok büdös, bunkó, egoista pacákok lettek. Ha így akarják a kis lelkecskéjüket megnyugtatni, akkor legyen. Én mindent beleadtam, testileg, lelkileg, anyagilag.
2018. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8# osztom!


Az exem úgy döntött néhany hónap utan hogy szüksegtelen naponta fürdeni meg hetente legalabb pizsamat cserélni.... irgalmatlan büdös volt, de nem érdekelte... hát ezek után hagy ne kelljen jókedvűen szexelni egy büdös igenytelen pasival!!!

Furcsa de a mostani párommal sosincs ilyen gond!

2018. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Az első két évben nem volt, de azóta az évi 1szexet kevésnek érzem. Egy évig volt is, de 3éve a kezemmel oldom meg. Jó lenne ha tudna valaki szerezni. Mert eddig a nőket tartottam az élet értelmének, de ez kezd megváltozni...40f Bp.
2018. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!