Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan szokjak le erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok és rendszeresen csalom őt, ami szörnyen hangozhat. Az az igazság, hogy az eddigi párjaimat is mindig megcsaltam. Nagyon szeretem a férjemet, ellenben egyik futó kalandomba se szerettem bele. Hülyeségnek tűnhet, de izgalmasnak érzem azt, amikor más férfiakkal vagyok. Izgató új szexuális dolgokat felfedezni és valahol az is, hogy tilosban járok. A férjemmel is nagyon jó a szex, de sok meglepetést már nem tud okozni. Amikor vele vagyok az ágyban, akkor még jobban beindulok ha arra gondolok, hogy mondjuk tegnap vagy tegnapelőtt vagy épp egy órája más is ugyanott járt. Nincs bennem semmi rossz szándék. És azt is érzem, hogy a férjem nagyon szomorú lenne, ha megtudná. Nem tudom mihez kezdjek. Próbáltam magam visszafogni, de ez mindig egy vagy két hónapig tartott csak ki.

28N



2018. szept. 12. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt.
2018. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Gondolatban még soha senki nem csalta meg a párját? Ja, bocs, itt csak olyanok vannak, akik nem, még azt sem. A kérdező meg meri élni azokat a dolgokat, amikről más csak álmodozik, gondolkodik (elnézést, akarom mondani a lélekbenribik, mielőtt még nekem estek). Kérdező! Valóban talán jobb lenne, ha elválnál, és úgy folytatnád ezt az életet, amivel szerintem nincs is semmi probléma. Ha viszont úgy érzed, hogy tényleg szereted a férjedet, és ez mellette doppingol, sőt valamilyen szinten a kapcsolatotokat is jobbá teszi, akkor hajrá, élvezd!
2018. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem ez nem merés vagy nem-merés kérdése. Senki sem vak, mindenkinek vannak fantáziái is, de aki elkötelezi magát egy másik ember mellett, akit szeret, az minden nap meg kell hogy hozza ezt a döntést.

És valóban vannak olyanok, akiket ez nem zavar, vagy megengedik a párjuknak, hogy ilyen módon is élvezze az életet, de itt nem erről van szó, hanem mocskos hazugságról és nem elcsábulásról, meg hibázásról, hanem direkt az izgatja, hogy ugyanazon a napon dugassa meg magát mással is meg a férjével is. Ez nem bátorság.

Bátorság az, ha be mered vallani, hogy valami nincs rendben, vagy el mered mondani a szokatlan szexuális vágyaidat, az is bátorság, ha a párod kedvéért kipróbálsz valami újat, és az is, ha együtt dolgoztok azon, hogy jó legyen... Továbbá bátor dolog bocsánatot kérni és elviselni a tetteink következményeit. De titokban sunnyogni mocskos és hazug, gerinctelen dolog.

Nem azt mondom, hogy a kérdező egy rossz ember, de amit csinál az szemétség és nem dicsérni való.

Nem a vágyaival van a probléma, és őszintén nem értem, hogy hogy lehet úgy összeházasodni, hogy az életünk társának választott személy nem ismeri ezeket a vágyainkat, gondolatainkat, stb.


Szerintem őszintén meg kellene beszélned a férjeddel a vágyaidat, és ha elutasítja azokat, akkor elválni. A megcsalást nem kell elmondanod, mert csak tovább bántanád vele. Ha belemenne, hogy másokkal is legyél, akkor úgy is mindegy, ha nem, akkor meg el kell válni.

2018. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem sem kéne ezt tovább csinálnod a férjeddel.

Már így is ki tudja, milyen betegségeket szedtetek össze.

Gondold el, hogy ő egy olyan nővel tervez, akit nem is ismer! így tervezzen gyerekeket? egy életre tönkreteszed. Ez NEM szeretet, hanem önzés.

Válj el szépen, és csináld tovább nyugodtan, csak ne verj át senkit, főleg ne olyat, aki évek óta bízik benned, és rád bízta az életét.

2018. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!