Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan szokjak le erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok és rendszeresen csalom őt, ami szörnyen hangozhat. Az az igazság, hogy az eddigi párjaimat is mindig megcsaltam. Nagyon szeretem a férjemet, ellenben egyik futó kalandomba se szerettem bele. Hülyeségnek tűnhet, de izgalmasnak érzem azt, amikor más férfiakkal vagyok. Izgató új szexuális dolgokat felfedezni és valahol az is, hogy tilosban járok. A férjemmel is nagyon jó a szex, de sok meglepetést már nem tud okozni. Amikor vele vagyok az ágyban, akkor még jobban beindulok ha arra gondolok, hogy mondjuk tegnap vagy tegnapelőtt vagy épp egy órája más is ugyanott járt. Nincs bennem semmi rossz szándék. És azt is érzem, hogy a férjem nagyon szomorú lenne, ha megtudná. Nem tudom mihez kezdjek. Próbáltam magam visszafogni, de ez mindig egy vagy két hónapig tartott csak ki.

28N



2018. szept. 12. 15:14
1 2
 1/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Ideje lenne blokkolom a 91.198.131.12 címet...amikor ilyen önző sz_r emberek kérdéseit olvasom, akkor mindig meghal egy kiscica...
2018. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Talàn elkène válni és nem hülyère venni a fèrjedet...

Aztán majd csodálkozik szegény hogy trippert kap...

Neked nem valò házasság se párkapcsolat...

A sarokra valo vagy...

2018. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Jaj te szegény!!! Úgy megsajnáltalak, hogy meg is könnyeztem:(

Úgy gondolom erről nem tudsz leszokni, ne törd a fejed a megoldáson! Viszont azt tanácsolom mond el a férjednek, hogy mekkora ri.anc vagy!


34N

2018. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kamuzol, hogy szereted őt? Magadnak is hazudsz, vagy csak másokat nézel madárnak?


A megoldás amúgy egyszerű, válj el, és akkor szabadon szexelhetsz akárhány emberrel.

2018. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz leszokni, ha ez a perverziód.

Max megpróbálhattátok volna a nyitott kapcsolatot vagy a swingert, de mivel nem voltál őszinte, így elcseszted.

Bár ki tudja, lehet, hogy a férjed meg arra izgul, hogy megcsalással alázzák, akkor viszont semmi baj nem lenne.

Szerintem őt kérdezd inkább.

2018. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megadod a telefonszámodat? Elég könnyűvérűnek tűnsz :d
2018. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem kamatoztatod ezt a fajta jellemtelenséged és állsz be a szexuális munkások sorába? Gazdag lehetnél legalább!

A volt exem is ilyen volt, csak pasiba. Van fogalmad róla mekkora lelki törés lenne neki, ha kiderülne mekkora féreg vagy?

2018. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen is életképtelen ribi vagy.Ez teljesìtmény, emellett még hazudsz is hogy szereted a férjedet.
2018. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. Nagyon szeretem a férjemet. Nem azért csalom, mert nem elég nekem, hanem valamiért nagyon izgató más férfiakkal is lefeküdnöm. És pont azért szeretnék változtatni, mert nem szeretnék a férjemnek fájdalmat okozni. Csak ez eddig még nem sikerült. Sose jött rá semmire és ha megtetszünk egymásnak egy jó pasival, akkor nem tudok nemet mondani.
2018. szept. 12. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Ha szeretnéd, akkor tisztelnéd is, és nem hazudnál bele a szemébe. Ennél egy kavicsot is jobban tisztelek lol.

Szedd már össze magad.

Első lépés lenne, hogy belásd hogy ez így nem szeretet.

2018. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!