Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az újasszony/menyecske miért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újasszony/menyecske miért, hogyan tud félrelépni az esküvőn? Tudom 3/4 sztori mese, vagy ki van színezve de sok ilyen történetet hallani, szóval 1-1 igaz, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Ha tudtok ilyet

,ami igaz is akkor írjatok.

Alkohol jó kedv..=alkalmi szex.minden szórakozóhelyen van ilyen.

Ahol ingyen van a pia ott jobban is berúgnak. Nem mentség,de leitatják a menyasszonyt és oldódik a gátlás.

De felénk legnagyobb alkesz vőlegény örömapa is tartja magát az esküvőn,nemhogy a hölgyek vagy pont az ara.

Azt lehetne így előhozni,hogy több pasival már nem fekhet le és az oldódó gátlásoknál ezen spanolja fel magát a nő? Menyasszonyrablásnál meg még kicsit benne is van a dologban heccből ha meg felizgult akarja?

Életük,szerelmük ünnepe lenne pont ez a nap. Kényszerlagzinál még értem is valahol ,de ma már nincs olyan.

Ha egy nő megfog egy pasit gyerekkel ott is 1%ban érthető ha a pasi bánatában.



2018. aug. 28. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez csak kamu. Most gondolj bele, ott állsz a ruhába, abroncs rajtad,fáj a lábad, legszívesebben mezitláb lennél:D ünnepled az eseményt, függetlenül van-e pia, vagy nincs. El nem tudom képzelni...
2018. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is éjfel /menyecske tánc utánra gondolom. De minden vicc fele igaz..csak megtörtént ha mesélik
2018. aug. 28. 20:44
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Vendéglátós voltam, sok esküvőn dolgoztam, tudnék mesélni... mondjuk azt hozzátenném, hogy ilyen esküvőn félredugós szori az - általam látott/tapasztaltak alapján - kb. az esküvők 5%-a... na de az nagyon ott van! x’D Figyi, az emberek hülyék... sok szép szertartást láttam, holtodiglan-blablabla, miközben a vőlegény a koszorúslány kidobott csöcseit stírölte... néha van egy-két őszintének tűnő párocska, de azért na.... nem ez a jellemző xD
2018. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerosom eskuvojen a no masnap lelepett a szeretojevel “naszutra”

persze ejjel is dugtak egyet a lakosztalyba

Hatalmas botrany volt belole

persze elvaltak de elegge megszegyenitette az ifju ferjet😬

2018. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3as meséljél! Na igen a vendéglátósok sok mindent látnak.
2018. aug. 28. 20:59
 6/15 A kérdező kommentje:
4! Miért ment hozzá a pasihoz?
2018. aug. 28. 21:00
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon lightos de ilyesmi...lánynak szervezik az esküvőjét ,koszorúslány rokonom lett volna. Egyszer megy fel a lány a rokonomhoz,azt hitte a meghívót hozza, erre a koszorúslányruhát vitte el....

Neki is sikerűlt a szervezési stresszt egy jó du...levezetni,csak más volt kéznél.

2018. aug. 28. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

*De minden vicc fele igaz..csak megtörtént ha mesélik


El nem tudom képzelni. Mondjuk nálun k nem volt menyecske tánc, mert nem akartuk pumpolni az embereket, de akkor is..


Ráadásul a völegény állandóan a kis nő mellett van, ölelgeti meg táncol vele.... Szóval szerintem abszolút kamu.


Az NlCafén egy kivénhedt ribi makogta ezt a szeretős topikba, de szerintem az a nő teljesen megkattant..

2018. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

ez a legdurvabb amit tudok

-volt ahol a ficko 2.eskuvoje volt

az ex feleseg meg eljott balhezni persze felrevonultak

de amekkora veszekedest levagtak😧mindenki azt nezte

a bulin eleg feszult volt a hangolat

menyasszonyon latszott h megviselte a mar ferje es exfeleseg vitaja

-olyanrol is tudok ahol ex volt ott,nem volt balhe

de hataron volt

2018. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hmm tudja a .... lehet mind kamu. De minden éven hallok egyet...bár mindegyik 10+ éve történt. Mindegyikben állítólag többen is voltak vele.
2018. aug. 28. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!