Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha két ember kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember kölcsönösen vonzódik egymáshoz és ismerkednek, de?

Figyelt kérdés
Ha két ember szexuális vonzalmat kezd el érezni egymás iránt úgy hogy mind a ketten foglaltak, közben elkezdődik az ismerkedés is, főleg mivel együtt dolgoznak, megy a flört egész nap,nem feltűnően, de ök ketten érzik. Megosztanak mindent egymással, munkával, magánélettel kapcsolatban, bizalommal fordulnak egymáshoz. Hol és mi a vége ennek? Egyikük se akarja bomlasztani a párkapcsolatát emiatt.
2018. aug. 19. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Vagy mindketten gerinctelen férgek módjára megcsalják a társukat (bár már maga a flört is határeset...), vagy gerinces emberek módjára döntenek. Vagy megpróbálják a kapcsolatukat helyrehozni, vagy ha az nem működik, akkor véget vetnek a párkapcsolatuknak, és összejönnek egymással.
2018. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Akkor szépen elköszönnek egymástól. De minimum hogy kerülik egymást, még akkor is ha egy mezei szexnél jóval több lehetne.


Már maga az is sajnos egy negatív jellemzést ad a nőről, hogy egyáltalán a munkahelyén hagyott idáig fajulni valamit. Ha ehhez méág hozzátesszük azt, hogy családos nőről van szó, akkor a szintje -1000.

2018. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

2+ * megy a flört egész nap,nem feltűnően,


Ez a nőt jellemzi, sajnos lefelé.

2018. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A férfi kezdte a flörtöt. ( akinek felesége, gyereke is van), a nőnek párkapcsolata, de belement. A többi jött magától.
2018. aug. 19. 13:22
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

4 *A férfi kezdte a flörtöt


Ne másra mutogass.


Téged hívnának elvileg nőnek, bár gyakorlatilag a cselekedeted alapján messze4 állsz tőle, ha ezt te hagyod és bele léptél.

2018. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
*ha ezt te hagyod és bele léptél főleg melóhelyen, mert ez még lejjebb tolja a renomédat
2018. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
52%

Szerintem alapvető,hogy ha egy férdi házas plusz gyereke is van,akkor az tabu!

Várd ki míg szabad lesz.ocsmány ag a nő aki így a flörtben is benne van.

2018. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A férfi kezdte stírölni a nőt akárhányszor össze futottak. Aki önmagától beszél magáról, kérdezősködik. Flörtjeleket küld. Meglepi dolgokkal. Ezeket azért írom le mert nagy félre értes van abban amit leírtam. A nő is hibás. Èn úgy látom ha egy férfi benne van akkor mind a kettőnek gondjai vannak otthon. Véleményt kértem. Nem általánosìtást egy nőröl.
2018. aug. 19. 13:33
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

*A férfi kezdte stírölni a nőt akárhányszor össze futottak. Aki önmagától beszél magáról, kérdezősködik. Flörtjeleket küld.


És akkor mi van? mindegyik férfi ezt csinálja mindegyik nővel munkahelyen.


Velem is próbálkoztak nem egyszer nem kétszer, és sosem tettem azt amit te. Hanem játszottam a hülyét, mint ha észre sem vettem volna eleinte, ha pedig nagyon nyomult akkor négyszemközt úgy helyre raktam, hogy többet nem volt mersze próbálkozni.

2018. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

*mindegyik férfi ezt csinálja mindegyik nővel munkahelyen.


Aztán van aki szétteszi a lábát a WC-be és van aki nem, mert ennél többre tartja magát

2018. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!