Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nők közül érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők közül érdemes szeretőt keresni? 12 éves kapcsolatban meguntam a szex nélküli életet. Így keresnék egy diszkrét tartós kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Ilyen lehuzos szöveget nem kérek!
2018. aug. 2. 22:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igazi idióta vagy 7 es:-)))
2018. aug. 3. 10:39
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem idióta. Nagyon is jól látja a dolgokat. A nők nagyon ritkán keresnek tiszta szex-kapcsolatot. Ha bele is mennek, akkor is benne van a "hátsó szándék". Remélik, hogy komolyabbá növi ki magát a dolog, és a végén ők lesznek a befutók. Ha szinglik azért, ha házasok akkor meg azért, mert tényleg egy "kiugrási" lehetőséget kerestek.

Azért hajrá, keresgess csak, de készülj fel ezekre.

2018. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaja,kerdezo te vagy az idiota,ne haragudj.

Itt a gyk.n keresel szeretot,meg kersz ehhez tanacsot???

2018. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Undorító az biztos
2018. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább beszélgess el a feleségeddel,hogy miért is nem kefél veled,mással meg igen.

kb így-

https://www.youtube.com/watch?v=8N6dqFB3hUs

2018. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ekkora balek nincs!
2018. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem pedig igenis sok nő keres csak szexet,azért nehogy azt mondjuk már hogy ők nem élvezik a szexet.Én csak sajnálni tudom aki így gondolja,ott elég komoly gondok vannak mentálisan.És van olyan férfi is,akit nem nagyon érdekel a szex,szóval ez se női privilégium.
2018. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a kapcsolatoddal, ne legyél ilyen gyáva papucs, aki csak sunyiban akar kufircolni!
2018. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én én is én ilyen kapcsolatot keresek, és ráadásul támogatást is nyujtok. De sajnos nagyon nehéz,mert vagy olyan nő ír aki nem szép,vagy olyan aki az és ezáltal már teljesen kivan fordulva
2022. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!