Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nők közül érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők közül érdemes szeretőt keresni? 12 éves kapcsolatban meguntam a szex nélküli életet. Így keresnék egy diszkrét tartós kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Ilyen lehuzos szöveget nem kérek!
2018. aug. 2. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Ugye tudod hogy a feleséged már más ba ssza?
2018. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Vagyis olyan nőre van szükséged, aki ugyanazt adja, mint egy prosti, csak ingyen.

Mit tudsz nyújtani egy nőnek, amit csak te tudsz adni? Amit nem kaphat meg egy független férfitól, vagy a kapcsolatán belül?

Ha van egy kis eszed, akkor az 50 körüli -féleségeket célzod meg. Nekik már tényleg elég annyi, hogy hetente egyszer végre valaki meg tudja dugni.

Minden más esetben le kell adnod az igényedből. Vagy nem lesz tartós, és akkor havonta kereshetsz valaki újat, vagy nem lesz diszkrét, mert jönnek az érzelmek. Vagy nem lesz ingyen. Milyen diszkréten tudsz heti háromszor egy órát kifizetni?

2018. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőkkel az a baj hogy előbb utóbb érzelmek fogják beszőni legalább egy oldalról. A legtisztább ha már nincs gerinced elválni/szakítani, hogy prosti havi pár alkalommal. Ott 100% diszkréció van és nincs érzelmi kötöttség sem.
2018. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Megbeszélés a feleségeddel kezdetnek nem iderohanni aztán partnert keresni... akkor hagyd el de ne alázd meg. Lehet neked is tenni kéne valamit a szexért... miér ne akart volna 12 évig szexelni? nem csak őt beállítani hibásnak. Vagy mondd el neki hogy keresel szexpartnert mit szól hozzá biztos boldog lesz. Ha meg megcsal akkor te is nyugodt szivvel teheted ugyanezt
2018. aug. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mit tudok nyujtani egy nőnek?


Nézd szerintem van olyan nő aki ugyan ebben a helyzetben van mint én.

Akkor vele neki is jól esne pár boldog óra.


De az is lehet hofy független nő és szakitason van túl nem akar komoly kapcsolatban.

Elég neki ha néha kicsit örömet okoznak

2018. aug. 3. 06:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom társkereső oldalakon, ahol mindenki "társat" keres hivatalosan.

De van aki megelégszik mással is.

Amúgy van viszony,és más oldal.

Barátod a google...

2018. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

5:

Hehehe... 😂😂😂

Tudod, mi nők teeeljesen máshogy működünk.

Ha egy nő kapcsolatban van és ismerkedik, akkor nem dugópajtit keres, hanem a következő partnert. Azt, akihez odacuccolhat a gyerekkel, mert egyedül nem fog tudni fenntartani egy albérletet. Nem baj, ha te is nős vagy, amint "véletlenül" lebuktok, ez a pici probléma megoldódik. Te hány ilyet néztél végig? Biztos, hogy nem egyet.

Azt hiszitek, hogy a nőknek is olyan égetően szükségük van faxra, mint nektek puncira. Szerinted a feleséged miért nem szexel veled? Mert megvan nélküle. Nincs benne semmi élvezet, hogy valaki bevàgja, és ki-be húzgàlja 10 percig. Ennél nagyobb élvezet, ha magának csinálja.

Ezért van az, hogy alig van olyan nő, aki csak szexet keres.

Erre a pár csajra ácsingózik kb. az összes pasi. Szerinted csak te akarsz olyat, hogy összejártok szexelni, és nincs semmi bonyodalom?

A prostitúció ezért a legősibb szakma: egy nő vagy érdekből szexel, vagy szerelemből, de önmagában a dugás kedvéért soha.

Na látod, ezért nem kapsz te otthon puncit. Nem tudod megszerezni attól se, akit elvileg kívül-belül te ismersz a legjobban. Azt tudod egyáltalán, hogy miért nem akar veled dugni? Fogadjunk, hogy nem.

2018. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Én a 6.os vagyok.

7.es, jól mondod, sőt,újat is mondtál,pedig nem mai csirke vagyok.


Végre megértem már mit akar pár házas emberre pályázó ribi...nem a dugást, csak anyagi,és érzelmi biztonságot.

2018. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

" ma 09:24"


Biztos véletlen hogy a pénzes hapekok sokkal könnyebben találnak fiatal husit (ill nem fiatalt). Ja nem.

2018. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
7.esnek maximálisan igaza van. 23 L
2018. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!