Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak/nők! Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak/nők! Voltatok már hűtlenek a feleségetekhez/férjetekhez?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 15:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ösztönlenyek???igen azok

De!Az különböztet meg minket az allatoktol hogy tudunk döntseket hozni!

Aki jön ezzel az ösztönös dumaval szanalmas neharagudjatok.

Azert vagyunk az evolucio csucsan mert kepesek vagyunk olyan dolgokra amire mas eleleny nem.

Peldaul nemet mondani szexre.

mig az allatok fajfenntartas celjabol vannak együtt

(jo van par faj ami az elvezet miatt)

addig az ember puszta elvezetert szexel.

Hagyjuk mar az ösztönöket könyörgöm.

Akiben meg nincs tartas mi a fr.ncnak el kapcsolatban?

menjen az öszötnei utan aztan háljon minell több embertel ha az ösztöne ezt sugja...szinglikent

kifekszek a szokasos benne van a verünkben,nem vagyunk monogamok,meg az ösztöneink hajtanak...

Barmire lehet nemet mondani,ha valaki akarna

2018. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Én csak a saját nevemben tudok beszélni, amiket hallottam, láttam, tapasztaltam. Én nem akartam lemondani a szexről, de a feleségem totálisan hideg, rideg, zéró libidóval. 15 év házasság, 15 év majdnem szexmentesség. Viszont ezzel teljesen szembementem az ösztöneimmel, nem jártam félre. Kérem a kitüntetésemet érte...


Ilyenkor jönnek a szokásos kérdések: miért nem váltál el. Hát csak azért, mert így benne volt a pakliban hogy 3 havonta összejön egy menet, egyedülállóként viszont 100% hogy semmi nem lett volna. Pontosan ez a remény éltet a mai napig, hogy már csak 1-2 hónap, és megint kapok 10 percet. Idegen nőknél semmi esélyem sem lenne, egyszerűen semmi férfias kisugárzásom sincsen, jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, nem vagyok gazdag, nincs bennem semmi extra. A szeretői viszonyban meg pont a külső, a szexuális többlet ami vonz egy nőt. Szóval erre nekem esélyem sincs.


A másik pedig az arányok. Sokszorosa a férfiak szám a nőkéhez képest, akik vágynak a szexre. Na most akkor, minden férfi váljon el, hogy aztán élje le az életét magányba, mert nem jut neki nő... Elég megnézni hogy mi megy a társkeresőkön. Elhanyagolt, szexre éhes kapcsolatban álló férficsorda küzd élet-halál harcot azért a maroknyi nőért, akik ezt kihasználva kiválasztják a full-full Mr. Tesztoszteront.


Szóval én 15 évig ellentmondtam az ösztöneimnek (mivel civilizált ember vagyok), de ma már keresem a legkisebb adódó alkalmat arra, hogy félremenjek. A feljebb említett okoknál fogva nem válok el. Amúgy visszakérdezek: ha ennyire undorító vagyok, hogy még egy puszit sem kapok otthon, nem még szexet, akkor ha máshova járok szexért, miért én vagyok a hunyó? Amúgy nem is izgat már ez a kérdés erkölcsileg sem, mert már az egészségem a tét, ha a feleségemet ennyire hidegen hagyja az egész, én BOLDOGAN fogom megcsalni. Ja, lehet hogy fizetnem kell érte, de nem sokat számít ez ebben a kérdésben.

2018. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én marha 27 évet vártam türelemmel. Korábban kellett volna. Nagyon nem is volt megcsalás hisz köztünk a kapocs csak a két gyerek volt.Minden másnap szeretkeztünk ( ha annak lehetett nevezni) karácsony másnap meg húsvét másnap. 63 évesen boldog párkapcsolatban élek és rendszeresen boldogítjuk egymást. F63
2018. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33-as. Sokaknál a "megcsalás" mint fogalom abban merül ki, hogy a férfi otthon megkap mindent szexuálisan, de ő mégis félremegy. Az igazság viszont az, hogy a nagytöbbségnél marhára semmi sincs otthon, így kénytelen kikacsintani, már ha van akkora szerencséje hogy találjon valakit.


A másik fő gond az, hogy egy házasság sok esetben már egy gazdasági szövetség, főleg ha van már gyerek is. Egy válás nem csak lelki fájdalom, hanem anyagi csőd is. Egyedül egy gyerekkel egy olyan nőnek, aki mondjuk 120EFt-ot keres? Vagy egy férfinek aki szintén annyit, és ebből még gyerektartást is vonnak majd. Tényleg, ezek csodás alapot képeznek egy szép új élet kezdéséhez.


Sokan inkább benne maradnak egy házasságban, mert a válás egy bizonyos idő intervallumban maga a pusztulat.

2018. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Végre olvasok itt értelmes hozzászólásokat is. 41f akinél 5éve évi 3szex van a párjával...
2018. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!