Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak/nők! Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak/nők! Voltatok már hűtlenek a feleségetekhez/férjetekhez?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 15:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
László egyet értek veled. Csak nem értem akkor miért kell ilyen álszent világban élni. Nagy hülyeség ez az egy emberrel élünk örök hűségben dolog. 40f
2018. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

nem ösztönlények vagyunk? Ja :) :)

meg a pénz sem fontos! Meg a külső sem.


Miért kell álszentnek lenni? ösztönlények vagyunk! pont!

2018. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Igen. És még csak lelkiismeret-furdalásom sincs miatta.
2018. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Sajnos elfelejtettem oda írni hogy írjátok le a nemeteket is.Én is megcsaltam a férjemet,sokszor, amire nem vagyok büszke,de 15 év együttlét után nem tartom nagy bűnnek.
2018. jan. 27. 17:22
 25/35 anonim ***** válasza:
33%

Én megtettem. Olyan szinten nem foglalkozott velem az asszony, amit már nem tudtam tolerálni. Félreléptem, aztán mikor kiderült, leléptem. Az a csaj már nincs meg, egy másik nővel élek. Sokkal korrektebb lett volna előbb lelépni, utána másik partnert keresni, de ösztönlények vagyunk sajnos, ahogy azt már előttem többen is leírták.

(39/F)

2018. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Elány válasza:

A volt férjem engem 19x én ôt 1x.

Most meg se fordulna a fejemben de nem is tudom elképzelni h velem is megtegyék

31 N

2018. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 kronos3000 ***** válasza:
38%
Akit szeretünk azzal nem teszünk ilyet.Ha már nincs szeretet akkor a tiszteletnek kell meggátolnia.Az a kapcsolat amelyik eljut idáig az nem a szereteten és megértésen alapult,tehát el sem kellett volna kezdeni.Gerinces ember nem képes rá.Ha ösztön lény vagy akkor nem vagy ember.51-éves vagyok,a második házasságomban élek.Lett volna lehetőségem rá régen is és mostanában is,de mert szeretem azt a nőt aki megtisztel a szeretetével,gondoskodásával,szerelmével,bizalmával,így még lehetőségként se engedek meg hasonló gondolatot sem magamnak.Az első feleségem tíz év után megtette,elváltunk.Aztán ő megbánta és évekig ostromolt,én inkább kilenc évet egyedül töltöttem,erősítettem a lelkemet.Most hetedik éve élek boldog házasságban.Sosem tettem,sosem tenném,rongy ember lennék.
2018. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nem tartom hűtlenségnek.
2018. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én még nem, de ha lenne rá alkalom simán belemennék.
2018. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
53%
27-es. Az van, hogy sok nő nem tiszteli meg a férjét még egy jó szóval sem, így nem is értem azt, miért kell felháborodni ha a férj máshol keresi a boldogságát?! Főleg ha pont a szexet vonják meg tőle. Na leegyszerűsítem. Vannak nők akik szeretik az erotikát és vannak akik nem. Az utóbbiaknak az a fontos, hogy balhét generáljanak, hogy a férjüket olyan helyzetbe hozzák, hogy még véletlenül se kelljen nekik hozzájuk érni. Akik meg szeretik az akciókat, azok meg szemet hunynak a férjük összes hülyesége felett. Nem kell itt a sok hűhó, az estek döntő többségében a NŐK tehetnek arról, ha a pasik félrejárnak. Tessék csak itt a fórumon is egy kis közvéleménykutatást végezni, ki mire panaszkodik ebben a témában. Vagy utánajárni, hogy az örömlányoknak melyik rétegből vannak az állandó kuncsaftjaik. Segítek: az elhanyagolt férfiak. Értem én ha dübörög a feminizmus, de a tények makacs dolgok...
2018. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!