Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg tudnátok bocsátani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani, ha tudnátok, hogy az eljegyzés óta másnak üzenget?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, aki a vőlegényem lett augusztusban. Októberben összeköltöztünk.

Tegnap rámírt egy srác, hogy állítsam le a vőlegényem, mert meg akarja dugni a barátnőjét. Mondanom sem kell, majd elájultam, mivel a vőlegényem minden este elmondta nekem, hogy szeret, hogy hálás a sorsnak, hogy vagyok neki. 20 nap múlva mennénk egy 12 napos amerikai útra, lakást akartunk venni májusban és az esküvőt tervezgettük. Azt hittem boldog, hisz mindig ezt mutatta felém. Augusztusban mellettem volt végig a méhnyakrák alatt. Most pedig úgy érzem minden hazugság volt, amiről azt hittem tökéletes.

Nem feküdt le a lánnyal ez biztos. De az üzeneteiben ilyeneket írt neki, hogy "a hol az nem nehéz. Kivehetek egy szobát.A mikor a kérdés, hogy Neked mikor jó?" Erre írta a lány, hogy neki bármikor jó lenne? És a vőlegényem válasza: "Ha Rólad van szó megoldom"

Azt mondta, ez még a kapcsolatunk elején történt, és azért csinálta, hogy az egóját növelje, hogy nem tenne semmit, de ott van a lehetősége hogy tehetne. majd megkértem, hogy szedje össze a cuccait, és 1-2 napra menjen el. Összeszedte és elment. De 1-2 percre rá visszajött, és azt mondta hazudott. Akkor történt mikor összeköltöztünk. A lány írt neki, hogy gratuláljon és ez lett belőle. De nem csalt meg és nem akar elveszíteni. De tegnap ráírt a lányra, hogy megnézze hányadán állnak, mert fél hogy kiderül, és elköszöntek egymástól. Csak azt nem értem, ha ő el akart köszönni, miért azt írta neki, hogy "Mikor érnél rám?"

Abban látok rációt, hogy a lány azért tálalt ki a barátjának, mert tényleg elköszöntek.

Én elvettem a lakáskulcsát és visszaadtam a gyűrűmet. Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy terjengős, de talán érthető. Nem megoldást várok, csak tanácsot vagy vigaszt. Igazából azt érzem, hogy október óta minden hazugság, a nyaralás, a lakás és az esküvő, hisz minden mögött ott volt a lány.

Miért játszotta el a barátom, hogy minden tökéletes, hogy imás, hogy rajongva szeret, ha közben másnak írkál?

23/L



2018. jan. 23. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, iszonyúan nehéz lehet neked.

Annyi tanácsot tudok adni, hogy NE menj vissza hozzá, bármit is ígér. Szerintem te is tudod, hogy aki egyszer megteszi ezt, az meg fogja később is.

1 éve voltatok együtt kb, megkérte a kezed,összeköltöztetek, akkor kellett volna a legboldogabbnak lennetek. Ha ő akkor is képes volt másnak ilyeneket írogatni,akkor szerinted mit csinálna mondjuk 5 év múlva,amikor a kapcsolatotok éppen hullámvölgyben van és mondjuk otthon vagy a gyereketekkel, kicsit feszültebb vagy stb...

Én elengedném a helyedben és próbálnámpozitívan felfogni,hogy legalább nem ugrottunk bele a közös házba, esküvőbe,gyerekbe stb. Kiderült időben,hogy milyen.

Próbálj tovább lépni.

Az amberikai útra nem tudsz elmenni valakivel?Anyukád, tesód, barátnőd ? Lehet jót tenne egy kis pihi és kikapcsolódás, más társasága.

Kívánom,hogy találj olyan pasit,aki megérdemel. <3

2018. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én megköszönném annak a srácnak, aki rád írt. Sajnálom, ami veled történt. Undorító a barátod, hogy így megjátszotta előtted magát, közben meg más lányokat fűzöget...

Erre csak egy megoldás van a szakítás. Hónapokon keresztül képes volt a szemedbe hazudni..én ezek után azt sem hinném el neki, amit kérdez.

Kitartást! :)


22/L

2018. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, amit tett :(

Én ezek után soha többé nem tudnék bízni benne.

Még fiatal vagy, előtted az élet, biztos találni fogsz hozzádvaló férfit.

Kitartás!

2018. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

Nekem is volt hasonló.

Mi féléve voltunk együtt, mikor rájöttem, hogy jópár csajjal beszélget az interneten. Egyikkel talalkozott is stb. Csináltam egy kamu profilt valamelyik oldalon, beállítottam, hogy mérleget keresek 30-31 között.. Elsők közt dobta ki. Ráírtam. Válaszolt...beszélgettünk stb. majd közöltem, hogy én vagyok az. Meg aztán képeket találtam a telefonjában és sms-eket is. Sokkal durvábbakat mint a te párodé..

Összevesztünk megbeszéltük, el nem felejtettem.

Szóval a válasz meglehet bocsájtani, de nehezen.

Rengetegett sínylődött. Nem engedtem sehova, nem lehetett jelszó a telefonján se a gépén kb 1 évig.

Mostmár rendben vagyunk és megbízom benne+ ha mégis megcsal akkor magát hozza szarba mert más el nem viselné.:)


Bocsi a hibákért telefonról írtam és buszon vagyok épp.

2018. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem engedtem sehova, nem lehetett jelszó a telefonján se a gépén kb 1 évig.


sztem ez is gáz.

értem, h. ellenőrizni akartad, de egyben olyan, mintha csendőrt, szülőt, akármilyen autokrata figurát "játszottál" volna, aki ellenőrzi, megrendszabályozza, figyeli, korlátozza a pasit.


felvetődik itt a kérdés, hogy akkor mi van a másik fél autonómia-igényével, a magánélethez és cselekvés való jogával, a szuverenitással.


mert bármilyen fura, akkor is megilletik ezek a jogok, ha félkacsint.


ez egy kierőszakolt bizalom.


ilyen áron nekem nem kéne.


plusz egyáltalán nem lennék a helyedben biztos, h. nincs és nem is volt semmi.


lehet pótmobilt tartani titkos helyen, kizárólag nőzés céljával, lehet más fiókkal regisztrálni, más profillal, amiről nem is tudsz.


azt is gondolom, ha egy ffi. eljut idáig, vmit nem kap meg otthon, ha más nőket hajt.


a közös felelősségvállalásban hiszek, nem az ilyen kierőszakolélt pszeudobizalomban és a csendőrszerepben.

2018. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
jav.: cselekvésHEZ való jogával
2018. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jav. 2. félREkacsint.
2018. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Bence_ ***** válasza:

Vacak.

Rengetegen élik így azb életüket.

Legyen meg a biztonság és onnan néha elmennek az izgalomba.

Így is lehet élni de ezt vállalja fel!

Gizi te vagy nekem a legjobb nő, veled szeretnék gyereket de aki az utamba esik azt megdugom. Te meg elődöntőd, hogy akarsz e vele élni.

Rák alatt úgy érezted, hogy melletted v an, erőt adott akkor? Ha igen, akkor ott volt.

Valóban rossz ha becsapnak.

2018. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hogy miért csinálta? Azt hiszem, ő korántsem szeretett téged.

Te meg jól reagáltál, ennek semmi értelme nem volna már.

2018. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!