Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg tudnátok bocsátani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani, ha tudnátok, hogy az eljegyzés óta másnak üzenget?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, aki a vőlegényem lett augusztusban. Októberben összeköltöztünk.

Tegnap rámírt egy srác, hogy állítsam le a vőlegényem, mert meg akarja dugni a barátnőjét. Mondanom sem kell, majd elájultam, mivel a vőlegényem minden este elmondta nekem, hogy szeret, hogy hálás a sorsnak, hogy vagyok neki. 20 nap múlva mennénk egy 12 napos amerikai útra, lakást akartunk venni májusban és az esküvőt tervezgettük. Azt hittem boldog, hisz mindig ezt mutatta felém. Augusztusban mellettem volt végig a méhnyakrák alatt. Most pedig úgy érzem minden hazugság volt, amiről azt hittem tökéletes.

Nem feküdt le a lánnyal ez biztos. De az üzeneteiben ilyeneket írt neki, hogy "a hol az nem nehéz. Kivehetek egy szobát.A mikor a kérdés, hogy Neked mikor jó?" Erre írta a lány, hogy neki bármikor jó lenne? És a vőlegényem válasza: "Ha Rólad van szó megoldom"

Azt mondta, ez még a kapcsolatunk elején történt, és azért csinálta, hogy az egóját növelje, hogy nem tenne semmit, de ott van a lehetősége hogy tehetne. majd megkértem, hogy szedje össze a cuccait, és 1-2 napra menjen el. Összeszedte és elment. De 1-2 percre rá visszajött, és azt mondta hazudott. Akkor történt mikor összeköltöztünk. A lány írt neki, hogy gratuláljon és ez lett belőle. De nem csalt meg és nem akar elveszíteni. De tegnap ráírt a lányra, hogy megnézze hányadán állnak, mert fél hogy kiderül, és elköszöntek egymástól. Csak azt nem értem, ha ő el akart köszönni, miért azt írta neki, hogy "Mikor érnél rám?"

Abban látok rációt, hogy a lány azért tálalt ki a barátjának, mert tényleg elköszöntek.

Én elvettem a lakáskulcsát és visszaadtam a gyűrűmet. Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy terjengős, de talán érthető. Nem megoldást várok, csak tanácsot vagy vigaszt. Igazából azt érzem, hogy október óta minden hazugság, a nyaralás, a lakás és az esküvő, hisz minden mögött ott volt a lány.

Miért játszotta el a barátom, hogy minden tökéletes, hogy imás, hogy rajongva szeret, ha közben másnak írkál?

23/L



2018. jan. 23. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom ami veled történt, ez nagyon szomorú. Én nem tudnám megbocsátani, mert bár fizikailag (elvileg) nem csalt meg, érzelmileg teljesen. Az meg, hogy hazudozik folyamatosan, szintén nem garancia arra, hogy nem rakja bele előbb vagy utóbb a farkát a másik csajba...


Melletted állt amikor beteg voltál, de amint meggyógyultál, máris másik punci kellett volna neki. Lehet, hogy szeret téged, csak nem monogám típus. Két dolgot tehetsz. Hozzámész ebben a tudatban, és készülsz a jövőre, ahol valószínűleg folyamatosan meg fog csalni. Vagy elhagyod, és keresel olyat, aki nem csak szeret, de tisztel is, és kizárólag veled tervezi a jövőt.

2018. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy időben kiderült!

A pasi az a típus, aki állandóan vadászik, de kell a fix háttér. Egy életen át csalt volna másokkal, miközben a szemedbe azt mondja, hogy szeret.

2018. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben. Ugyanúgy vőlegényem volt. Írogatott ilyeneket más nőnek. Sajnos megbocsátottam, de kár volt, mert utána megint megtette. Hiába esküdözött, hogy többet nem csinál ilyet, meg hogy ez csak vicc volt, én szakítottam. Ezek után egyáltalán nem tudtam már bízni benne. És nem akartam úgy leélni mellette az életemet, hogy állandóan azon kattogok, hogy vajon most kinek-mit írogat. Sajnos tényleg vannak olyan férfiak, akiknek hiába van párjuk, mellette muszáj más nőknek csapni a szelet.

Neked kell eldöntened, hogy ezek után tudnál-e bízni benne.

2018. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy problémák vannak egy kapcsolatban, természetes. A problémákat meg lehet érteni, ki lehet fejezni, meg lehet oldani. A barátod mindezt nem teszi meg, sőt, nem csak hogy nem törekszik a problémamegoldásra, de aktívan fenntartja a látszatot, hogy minden rendben. Ez nagyon súlyos, alapvető dolog, így egy párkapcsolat nem működhet, főleg nem egy életen át.


Én a helyedben nem bocsátanék meg csak úgy. A kérdés az, hogy mit tud (vagy egyáltalán mit akar) nyújtani a barátod annak érdekében, hogy visszaszerezze a bizalmadat. Ha valami csoda folytán megérti, hogy hogyan is kéne az ilyesminek működnie egy párkapcsolatban, ha meg tudná mutatni, hogy megértette a probléma hátterét, okait, és pontosan tudja, hogy min és hogyan változtasson a jövőben, plusz hogy milyen lépéseket tenne a bizalmad felépítésének érdekében, akkor lehet értelme megbocsátásról meg folytatásról beszélni. De ez nem kis feladat, és az sem biztos, hogy a barátod képes lenne erre, még ha értené is.


Szóval szerintem üres bocsánatkérésekkel, közhelyekkel (szeretlek, többet nem fordul elő, nem jelentett semmit stb.) ne elégedj meg, keresd a mögöttes tartalmat. Akkor bocsáss meg, ha van miért.

2018. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem itt mit kellene megbocsátani.

Meg fog csalni az első adandó alkalommal.


Amerikai út, lakás: ha a pénzéért vagy vele, akkor ez mindegy szerintem hogy most mással is lefekszik-e.


Ha meg szereted, akkor nagyon sajnálom. De ezt te is láthatod hogy értelme nincs folytatni :(

Minden férfi hazudik!


23F

2018. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

én is így jártam, csak én voltam a másik nő a sztoriban, és én írtam rá a pasi nőjére, hogy az nekem csapta a szelet 1 éven át, a nőt meg eljegyezte.


nekem azt mondta, szar a kapcsolata, zakítani készül vele, nekem még nagyon szépeket mondott, amiből az jött le, hogy kezd belém zúgni.


köztünk sem volt szex.


a pasi nője sem tudott semmiről, amíg nem meséltem.


azt hitte, a pasi boldog vele.


nagyon kell vigyázni az ilyen kettős játékot űzőkkel.


az a nő viszont nem volt olyan bölcs, mint te, engem hibáztatott, és még véletlenül sem a pasiját vagy önmagát.


és hozzáment!


te jól döntöttél.


ez érzelmi megcsalás volt, és lett volna hajlandóság a párod részéről a szexre is.


nehogy visszamenj hozzá.


jobbat érdemelsz.

2018. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En szimplan kitiltanam az eletembol. Irogasson nyugodtan akkor. Nem rajta mult, hogy pont ezzel a lannyal nem csalt meg (aztan ki tudja meg hany van, akinek a pasija nem rantotta le a leplet a faszidrol).
2018. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Azt mondta, ez még a kapcsolatunk elején történt...

De 1-2 percre rá visszajött, és azt mondta hazudott. Akkor történt mikor összeköltöztünk.


most akkor mi az igazság, mikor történt?

2018. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyesmi nálam kiverné a biztosítékot. Hasonló okok miatt dobtam ki pasit, és az is házassággal hitegetett. Mostani párom nem hiteget semmivel mégsem csal meg, meg tekintget jobbra balra...

Vajon ilyenkor önmagának bizonyít, hogy eljegyzi a barátnőjét, hogy ő amúgy jófej? Vagy kinek?

2018. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom nagyon, undorító, amit az ex vőlegényed művelt. Szerintem jól tetted, hogy kiraktad, én is ezt tettem volna. Aki a legszebb pillanataitokban már kifele kacsintgat, az később is megteszi.

Tudom, hogy nem vigasztal, de jobb, hogy most derült ki, mint házasság, gyerekek után.

Kitartást :( Helyesen cselekedtél. Legyél következetes, bárhogy is könyörög.

2018. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!