Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El lehet azt felejteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet azt felejteni, hogy le akart lépni a feleségem mással, de végül együtt maradtunk?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok a feleségemmel. Én 30 éves vagyok ő 26. 3 évvel ezelőtt a feleségem bejelentette,hogy van neki valakije és el akar válni. Hetelős munkám volt és valószínű közrejátszott,hogy csak hétvégente mentem haza. Én nagyon kiborultam ettől és szerintem megsajnált és adott még 1 esélyt magunknak. Eltelt 3 év valamelyest javult a kapcsolatunk,de én már nem tudom őt úgy szeretni,mint azelőtt.Bennem maradt a tüske,hogy a hátam mögött összejött valakivel. Nem tudom mitévő legyek egyrészt örülhetnék,hogy adott még egy esélyt másrészt zavar az egész dolog és nem tudom elfelejteni. Mi a véleményetek erről az egészről?
2018. jan. 17. 11:42
1 2
 11/16 Lifeishard ***** válasza:
Én nem tudnám.
2018. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy kiraknám ezt a csalós rongyot, és keresnék normális nőt.
2018. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ő adott esélyt? De kedves.

Azért majd ne lepődj meg, ha a következő szeretőjéért is el akar hagyni.

2018. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mielőtt rátalált a szeretőre, nem próbált tenni a kapcsolatotok helyrehozataláért? Vagy minden rendben volt? Jelét sem adta, hogy valami nem stimmel már akkor?


Szinte teljesen független az, hogy ki milyen munkarendben dolgozik.


Azt a kva szent kötelékét neki! A házasság többé-kevésbé egy életre szól. Ha válságba kerül, dolgozom rajta, hogy megmentsem. Hivatalosan is vállaltam a társam, oszt úgy gondolom, ha unatkozom, kikacsintgatok???


Rendes, dolgos embernek tűnsz, keress egy olyan társat, aki ezt - több egyéb mellett - becsüli és nem él vissza a helyzettel.


Mi volt az indok a válás témánál?


Nézd más szemszögből: Nem ő adott még egy esélyt. Hanem TE adtál lehetőséget NEKI, hogy teperjen a bizalmadért. Ezek szerint nem valami sikeres, ha ennyi idő után is tüske a lelkedben.


Fiatal vagy, találd meg azt az embert, aki úgy becsül téged, ahogy vagy!

2018. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm volt, de is összejött egy pasival és le akart lépni.

Aztán persze nagyon "megbánta", de ugye változnom nekem kellett.

Én elmondtam a feltételeim, 8 hétig gyűrtük egymást, de nem tudtam megbízni benne, sőt megfordult bennem a gyanú, hogy a pasival esetleg kirámolják a lakást.

Így elköltöztem, mikor lehiggadtak a kedélyek beszéltünk, és elmondtam neki, hogy én is hülye voltam, mert azt gondoltam hogy...

És bevallotta, hogy tényleg járt rajta az agya.

Gondold el, ott maradok még 2 hétig, egy nap kirámolja mindenemet.

Na akkor tudtam, hogy nem vagyok bolond, hogy otthagytam.

Persze szarul esik, de életem végig bánni fogom azt a 8 hét elpazarolt időt. Sose kapom vissza. Te meg a 3 évedet.

2018. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülhetnél mert adott még egy esélyt ? , mert hetelős munkád van ??? Örülhetne hogy munkád van ! Szép dolog hogy nem váltál el mindjárt, ám a múlt felhánytorgatásával nem lehet normálisan élni. Ha nem is beszélsz róla, de benned maradt a tüske. És az, ha nem is veszed észre, szúrja nap mint nap őt is. Megértem a "tüskédet" , de ha te nem húzod ki, és nem hagyod begyógyulni a helyét, nem sok köszönet lesz a jövőre nézve a házasságotokban.Ugyanakkor, aki válni akar, aki el akar menni, arra rá kell adni a kabátot. Legyen már tartásod.
2018. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!