Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El lehet valakit úgy felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valakit úgy felejteni, ha minden nap több órát együtt töltötök?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Alzheimer kórnak hívják.
2016. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerul,bárhogy próbálom, ha valaki tudja a megoldást, ossza meg velünk.
2016. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ~OnLány~ ***** válasza:
Hát így nem hiszem.Munkahelyen vagytok együtt?
2016. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. :( Plusz nagyon nem szeretném ott hagyni a munkámat, mert szeretek ott dolgozni, nehéz ezen a területen elhelyezkedni, és a fizetés is nagyon jó.
2016. ápr. 11. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is így vagyok ezzel sajnos.
2016. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, iroda időben vagy váltó műszakban dolgozol-e. Ha az utóbbi, kéresd át magad másik műszakba. Ha pedig irodában, próbáld meg másik területre kéretni magad. A kommunikációt meg nagyon minimálisra redukáld vele. Csakis szigorúan szakmai beszéd.

Nálam ezért alapelv, hogy munkahelyen sosem ismerkedek. Csak barátkozok mindenkivel, aki pedig közelítene annak finoman küldöm a vissza utasító jelzéseket.


29/f

2018. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!