Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annak akivel megcsalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak akivel megcsalnak valakit van erkölcsi felelőssége?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy az illető aki nyomul rá családos, feleség/férj esetleg még gyerekei is vannak. De ha nem ő kezdeményez akkor mégis miért neki kéne az erkölcsőszt játszania? Valószínű, hogy a csalfa személy így is úgy is valakivel félre fog lépni, esetleg olyannal aki nem is tudja, hogy mire megy ki a játék.
2017. dec. 9. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Az a felelős, aki félrelép. Csak sokan inkább védik a "szerencsétlen", "kihasznált" férjüket/feleségüket.

AMúgy igen, ha nem vele, akkor vki mással dug félre az ilyen.

2017. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne lenne... persze nyilvàn talàl majd más gheciputtonyt magának, de én őszintén örülök, hogy végül nem én leszek az. Nem fog el a hànyinger reggelente a tükörbe nézve, stb... csinálja, akinek van hozzá gyomra, nekem nincs. Ennyi, kedves egészségükre.
2017. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkettőnek van erkölcsi felelőssége.

Ha valaki mindenképp félre akar lépni, félre fog. Az ő erkölcsi fogalma más általában, vagy nem tartja akkora ügynek, leszarja. A másik fél is ugyanígy, de neki kevesebb bűntudata van, mert ő nem csal meg senkit, csak résztvevő. Mindkettő "romlott" bizonyos szempontból, de ne ítélj el senkit emiatt, éljenek úgy, ahogy akarnak, annyi hazugságban és titkolózásban, amennyit képesek cipelni. Egy idő után úgyis betelik majd a pohár. (99%- kiderül egyébként.) A lényeg az, hogy te ne válj soha ennek a részesévé. :)

2017. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen van.


A felelősség mértéke nyilván nem azonos a tényleges félrelépővel, de ettől még van (olyan szerintem mint a jogban az, aki ténylegesen nem követte el a bűntényt, de tudott róla, segítette)

2017. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van,de a mértéke sok mindentől függ.Azért ha lefekszem valakivel csak tudom róla,hogy van e házastársa,barátja,gyermeke.Én a legundorítobbnak azokat tartom,akik a barátzónából vetik be magukat,amikor megtudják,hogy egy kisebb hullámvölgy van a házasságban vagy kapcsolatban és azt akarják kihasználni.A csúcsférgek azok,akik még a megcsaltal is jóban vannak és az ő lelkizésüket is meghallgatva használják ki a helyzetet!
2017. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Utolso igazad van.

En elitelem a ferjem is ,mert egy ismerose felesege panaszkodott neki a parjarol,es rastartolt.

A not pedig azert,mert tudta,hogy en vagyok,es nem erdekelte,sot azt irta,akasszam fel magam,es minden gondom megoldodik,meg ne alljak az utjukba.Eljegyzest,gyurut akart,de meg el se valltunk.

Nagyot koppant,mikor kirugtam ugyan a ferjem,de kedobb megbeszeltunk mindent ,es ujrakezdtuk.

Gyololtem ezt a not,meg is erdemelte,a ferjem is eliteltem,de az mas,ot szerettem,es van ket kozos gyerekunk.

2017. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Marmint a no startolt ra,mert mar regota tetszett neki a ferjem.Mikor nalunk is hullsamvolgy alakult ki,eppegy haztoldas kozepen voltunk,es a no kihasznalta,de a ferjemnek meg tetszett a rajongasa.I us szemet volt velem is,meg a no parjaval is.

De konnyebb egy idegent hibaztatni az igaz,mert hozza nem fuznek erzelmi szalak.

Mindenesetre,en mindenkit elitelek,aki tudja h az illetonek parja van,es viszonyba kezd

2017. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Ha direkt házasra/kapcsolatban lévőre megy, nyilván van, az elég gyökér viselkedés, de a legtöbb felelősség úgyis azé, aki félrelép, mert hát most tök mindegy, hogy épp őt csábították el, nem kötelező minden f-szra/puncira ráharapni, ami elmegy előttünk. Gondolom senki nem tartott a fejéhez pisztolyt, hogy csalja meg az asszonyt/urát, szóval övé a felelősség.
2017. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja hogy foglalt ember nyomul rá, akkor van felelőssége. Persze, ha valaki félre akar lépni talál rá embert, de ilyen helyzetben ha pl velem akarná megcsalni a párját nem mennék bele, mert undorodnék aztán magamtól és szörnyű bűntudatom lenne, hogy ezt tettem egy családdal. Ha úgy lép félre, hogy a szerető nem tud arról, hogy foglalt, akkor az egy az egyben a megcsaló sara. Nekem magától értetődő, hogy foglalt emberrel nem kezdünk, hiába ő kezdeményez. Ugyanolyan gerinctelen aki segít a megcsalásban, mint aki megcsal, amennyiben tudja hogy valaki férjével/feleségével fekszik össze. Nem kell erkölcsőszt játszani, de aki szerint ez rendben van remélhetőleg megtapasztalja milyen amikor megcsalják és utána mentse fel akivel a párja félrelépett, mert hogy ugye ő csak belement és nem kezdeményezett...
2017. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

ez tanulságos lesz.


én független vok, de rám startolt egy kapcsolatban élő faszi.

figyelmeztetésül: van egy módszer, hogy előadják a halált, és panaszkodnak veszettül, hogy boldogtalanok, idegesíti őket a párjuk, és tervezik a szakítást.


na, én erről a módszerről nem tudtam, rém naiv voltam.


megsajnáltam, elhittem.


ez arra jó csak, hogy elinduljon valami, de a faszi sosem fog kilépni.


megkapja a szexet vagy nem... esetünkben nem kapta meg, onnantól kezdve átment kőbunkóbba.


a felelősségvállalás szerintem mindig azé, akinek párja van.


én hdd ne adggódjak egy vadidegen nőért, aggódjon érte a párja.


viszont tekintettel voltam rá, mert vagyok annyira empatikus, így semmilyen fizikai kapcsolat nem volt köztünk, mert nem mentem bele.


emlékeztettem rá, hogy párja van, hogy én nem leszek szerető.


és ha akar valamit, akkor korrekt módon tegye, lépjen ki előbb, aztán udvarolhat.


a legviccesebb, hogy nemsokára összeházasodnak.


pedig ugye előadta a nagy halált a faszi, meg hogy nem bírja a nőjét elviselni.


ennyire volt őszinte.


vigyázzatok.


én jóindulatú és naiv voltam, a jót feltételeztem róla, és arra azért büszke vagyok, hogy semmilyen szexbe nem mentem bele, és még időbe kapcsoltam, illetve időn túl, de még azon belül, hogy megfektetett volna.

2017. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!