Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt olyan dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt olyan dolog amit erkölcsi megfontolásból nem tettetek meg pedig vágytatok rá?

Figyelt kérdés
Gondolok megcsalásra, szexuálisan bármire amit úgy kiprobálnatok de mégse. Valami ami kipróbalnál a pároddal vagy egyedül. Ha volt/van akkor mi az és mért jutottatok arra, hogy nem teszitek meg?
2017. máj. 11. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, de akármennyire is vonz egy másik pasi, nem tudnám megcsalni a páromat, nem menne sehogy sem.

Nálam a megcsalás az a bizonyos határ, amit sosem lépnék át.

2017. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, vagy 2 tucat nagyon jó csajt megkefélhettem volna már életem során, vágytam is rá. De nem csaltam meg sosem az épp aktuális barátnőmet.
2017. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gerincproblémám ....

s rendelkezem azzal a ritka kinccsel,hogy lelkiismeret!


Nem bántok meg az életben sem olyan embereket akik nem szolgának rá,összegészben tisztán élek.


De képmutató sem vagyok és fából sem...

Gondolati síkon bármit lehet,sok mindent fantáziálhat egy nő és egy férfi is.

Ha van ész és tartás egy emberben ebből baj nem lehet!


42/N.

2017. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem divat már az erkölcs,ennél a kérdésnél sem tolonganak....


Talán kérdezd a fordítottját.

2017. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
kipróbálnám a kölcsönös szerelmet.. de nincs nő kivel kölcsönösen egymásba szeretnénk..
2017. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt, akikkel nem feküdtem le, pedig lett volna lehetőség.

Szexen belül semmi sem erkölcstelen számomra, ha arra vágyik mindkét résztvevő, senki nincs kényszerítve vagy megzsarolva. Ilyesmire nem vágyom.

2017. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, vagy egy barátom, akihez nagyon vonzódok, és ő is hozzám, de párkapcsolata van, így csak barátok vagyunk, annak ellenére, hogy sokat rezeg a léc, ha kettesben vagyunk. De sosem lépném át a határt, nem bírnám elviselni, ha megcsalná velem a barátnőjét, azt hiszem, az lenne a végső pont, ahol elveszíteném magam előtt is a becsületem.
2017. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lábfétis-, illetve t×rúgás kipróbálása egy mezítlábas nővel.
2017. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, bepróbálkozhattam volna mindenk kicsit is tetsző nőnél, aztán közben döntöttem volna hogy kell-e vagy mégsem. De nem tettem, mert nem akarom megbántani egy dobással, csak akkor próbálkozom, ha tényleg szeretnék vele együtt lenni. Sajnos...
2017. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, akartam megölni az anyámat.

De inkább gyávaságból nem tettem meg, nem erkölcsi megfontolásból.

Szexuális téren nem volt.

2018. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!