Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Egyszer eljön majd az én időm is?
Figyelt kérdés
A volt feleségemtől 3 éve váltam el, mert megcsalt. Azóta ők jól megvannak, össze fognak házasodni, az ex felhívott, hogy ha van kedvem majd mehetek a lagziba. Intelligens, felnőtt emberek módjára váltunk el, csak rövid ideig haragudtam rá, annak ellenére, hogy igen undorító módon csalt hónapokig a sráccal. Még a másik férfival is jóba lettem, mert egy focicsapatnak, meg egy forma 1-es alakulatnak szurkolunk.
Én olyan fél év után álltam fel a padlóról, de nem jött össze semmi. Egy-két randi igen, de több nem. A feleségem előtt se voltam akkora nőcsábász, de volt barátnőm még fiatalabb koromban. Lassan 35 leszek, kifutok az időből úgy érzem.
2017. szept. 24. 18:21
11/14 A kérdező kommentje:
Nem írok rá random nőkre itt gyakorin....
2017. szept. 27. 05:57
12/14 anonim 



válasza:





Semmi gond kérdező, nem sértődtem meg :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!