Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Új munkahelyemen már három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkahelyemen már három Nos gyerekes pasi is elhívott randira. Milyen világ ez?

Figyelt kérdés
Férjes gyerekes asszony vagyok.
2016. júl. 17. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le őket. Fő hogy a te lelkiismereted tiszta. Ugye?
2016. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
sajnos ez teljesen normális szerintük.. nálunk is ez ment. Én hánytam tőlük.. szerintük ezért én voltam a b*z*.
2016. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
#10: Jogos! Felettébb durva és antiszociális. :D
2016. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#12: Ja, ez a b#zzancs effektus egyszer már nálam is befigyelt életem során, mert a munkatársakkal ellentétben nem kúrtam orrba-szájba-fülbe mindenkit, ők meg még röptében a legyet is.
2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg nincs egy jó kis kabátod, amit felpróbálhatnék?
2016. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhol ez megy, nagyon szánalmas egy világ.

Szerencsére vannak kivételek.

2016. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg undorító! Én is ezt tapasztalom, párkapcsolatban élő gyerekes pasiknál. De a nők sem különbek valóban...Próbálom kerülni az ilyen közegeket. De melóban ez nehéz... Hála Istennek, most egy normális helyen vagyok, így itt ezt még nem tapasztaltam.
2016. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én családos kollégáim nem csinálnak ilyet, nem zaklatják a kolléganőket... prostizni járnak
2016. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mindenhol ez van.hányinger...
2016. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elég sok helyen megy ez fordítva is. Apukám 50+ -os, van 3 felnőtt és egy kiskorú gyereke, a fiatal lányok is rá vannak mászva, anyukám totál ki van akadva ezen. Hallott olyat is, hogy a szintén nős pasik a kolléganőket hívogatják ide-oda.

Szerintem told le őket, hogy te férjnél vagy mit képzelnek. H a nem nyomatékosítod ezt időben, akkor tovább folytatódik esetleg jobban elfajul a dolog.

2016. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!