Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalod a párod? Van szeretöd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalod a párod? Van szeretöd?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? nemet és kort is írjatok légyszi.

2016. jún. 29. 11:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

"és én vagyok a nő a kapcsoltban"


Meglepődtünk volna, ha nem így lenne, hidd el.;)

2016. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
:D azért írtam h tiszta legyen h az én igényem nagyobb mint a párom nyújtotta 3 havonta 1 szex :D
2016. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

11:

Én férfi vagyok és én is csalok

2016. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 compactegon ***** válasza:
nem, és nem :) 39/f
2016. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Eddig nem. Most sem. Nem is tervezem.

Még nem volt. Most sincs. Nem tervezem.



Ki tudja, mi lesz, ha egyszer véletlenül agyátültetésem lesz...úgy tűnik, még mindig megvetendő a hűség.


33/n

2016. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

érzelmileg teljesen hűséges vagyok

ellenben a testem nem

mi is ezzel a baj ?


ha a párom szexuális igénye a béka segge alatt van akkor nem sok megoldás lehet nem gondolod ?

pláne ha szereted és közös gyerekek vannak, közös élet


spec mióta szeretőm van - aki tudja h a párom beleegyezett - azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok minden téren


10 évig ment a szenvedés miatt - orvosok meg miegymás - neki egyszerűen elég annyi - elhagyhattam volna igaz, de nekem ö a minden :)

2016. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Nincs.


1. Nincs rá szükségem, mert mindent megkapok tőle amire vágyom érzelmileg és szexuálisan is

2. Szeretem, tehát nem csalom meg, és nem alázom meg azzal, hogy ilyet tegyek vele

3. Van gerincem. Plusz tisztelem annyira, ha valami nem jó, és a megbeszélés sem működik, akkor elválnék, nem lennék vele együtt, nem pedig mással dugnék a háta mögött.


Akinek nem jó a párjával, az mi a bánatnak van vele együtt??? Miért jó porig alázni a másikat?


Egyik hozzászólónak:

Nincs olyan, hogy félig nyitott kapcsolat. A nyitott kapcsolatban mindketten kalandoznak, és ez nem megcsalás, mert előre megbeszélés alapján történik, mindketten tudnak róla, egyenrangúan mint a két félre vonatkozik, és nem egymás háta mögött teszik.

2016. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

16


Ez a szexuális igény probléma már régebben is megvolt? Pl esküvő előtt is? Mert ha igen, tudtad milyen, akkor mi a fenének mentél hozzá? Miért vagy lusta olyan társat keresni aki kielégít? Miért nem engeded, hogy a férjed is találjon olyan nőt magának aki nem csalja orrba szájba, és nem alázza meg folyamatosan?


És ne gyere a gyerek témával , mert az csak kifogás arra, hogy ne kelljen újrakezdeni, változtatni. A gyerek nem hülye. Észre fogja venni idővel, hogy anyu és apu nem boldogok együtt. Milyen értékeket fogsz neki tanítani? Hogy a hűtlenség helyes? Csodás jövő generáció...

2016. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18:


Sejtésem szerint nem csóró férfihez ment hozzá. Általában ez az ok. A nőknek sokkal könnyebb beleülni a jóba egy tehetős férjjel, még ha utána végig is veszekednek, harcolnak 40 évet gyerekkel mindennel, mint olyannal lenni, aki szereti is őket és ki is tudják elégíteni egymás igényeit, viszont például nem tudna olyan nagy anyagi biztonságot adni.

2016. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

tegnap 12:11

Nem kötekedésből, még csak le se pontoztalak, de leírnád, hogy akkor minek voltál vele?

2016. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!