Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalod a párod? Van szeretöd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalod a párod? Van szeretöd?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? nemet és kort is írjatok légyszi.

2016. jún. 29. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nincs.38F
2016. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5 ev együtt,nem csaltam 26N
2016. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Mert van gerincem és mert szerelmes vagyok a páromba. Ha már nem lennék, inkább szakítanék.

22L

2016. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Fél évig volt barátnőm legutóbb úgy tavaly nyár és január között. Augusztusban-szeptemberben volt egy szeretőm, aztán novembertől egy másik, akivel még átnyúlt a viszony a barátnőmmel való szakítás utánra is egészen februárig.


Azért csaltam meg mert nem voltam szerelmes belé, mert azzal a párommal volt az életemben legrosszabb szexében része szinte végig a kényessége és gátlásossága miatt, mert a lehetőségek a két szeretővel szinte tálcán kínálták magukat (nem kellett sokat dolgoznom hogy összehozzam velük), mert élvezem a szexben a változatosságot.


És tudod mi a durva? Hogy a barátnőm csinosabbnak mondanám, mint amilyenek a szeretőim voltak. Csak hát ugye a többi dolog...

2016. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ha félig nyitott kapcsoltban élek az megcsalás ?
2016. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Ezeknek a kerdeseknek semmi ertelme azon kivul, h az aki bevallja oszinten h csalja a parjat le lesz pontozva es husz masik elmondja neki h mekkora gerinctelen ember. Szoval nem igazan ertem s lerdes relevanciajat, sem a lenyeget.
2016. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem. müködik köztetek ez a nyitott kapcsolat amúgy?
2016. jún. 29. 12:25
 8/23 anonim ***** válasza:

nem, nincs, hűséges típus vagyok...

igaz most lett vége a kapcsolatomnak, de hűséges voltam!


23F

2016. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

már 3 éve

és igen működik

libidóbeli különbségek miatt van így :)


ami neki elég az nekem kevés - is szeretőm van :)

és én vagyok a nő a kapcsoltban

2016. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Soha nem csaltam, nem csalok és nem is fogok. Nem az az ember vagyok a képes lenne rá. 31/nő
2016. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!