Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas egyutteles alatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas egyutteles alatt? Mik a biztos jelei?

Figyelt kérdés

A parommal nem regen joltoztunk alberletbe.

Kimobdott jelei nincsenek hogy lenne valakije...a telelfonjat sem rejtegeti es az oltozkodesi es viselkedesi szokasai sem valtoztak.

Megis szeretnem kerni a velemenyeteket hogy szerintetek egyuttelesnek hogyan nyilvanulhat meg a hutlenseg?


Mert ha az ember kulon el akkor egyszerubb...de igy rizikosabb.


Az egyetlen cura hogy mostanaban ha O hanarabb er haza akkor felhiv h kb. En hanykor vegzek es tudok.e hamarabb menni. Azonnal gyanakodtam h felvisz valalkit hozzank.

Eddig 1x mentem haza sokkal elobb..de semmi..

Most kitalaltam hogy azt mondom dolgozom es kozben hazamegyek napkozben is...


Szerintetek ez a "mikor jossz haza?" kerdes gyanus lehet Tole?


Illetve ha mar egy par egyutt el akkor milyen feltuno jelei lehetnek es hogyan kaphato rajta?


2016. máj. 24. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Anno én is sokszor kérdeztem az akkori barátnőmet, hogy mikor jön, tud-e jönni hamarabb, de csak azért, mert hiányzott. Sosem csaltam meg, meg sem fordult a fejemben.

A jelek inkább azok, ha a telefonját mindenhova magával viszi, nem rakja le sehol, ahol nem látja, sokat nyomkodja, esetleg gépen sokat írogat valakinek, miközben ha arra jársz, lerakja az ablakot tálcára. Plusz ott van még az elhidegülés, amikor már veled nem úgy foglalkozna, mint eddig. Esetleg hirtelen sok barátja lenne, akikhez hetente többször el kell mennie, vagy épp több munkája.

Én a helyedben nem aggódnék, ez semmiség.


30F

2016. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A masik cura erzest az valtja ki belolem jogy O most a munkaja miatt tanfolyamokra jarkal 30vagy40km.rel arrebb..es szinte reggeltol estig csak telon kommunikalunk.

Szoval a munka es a napi rutin miatt -hiaba el velem-kucsit tavolinak erzem OT.


SZOVAL azon kattogok hogy lehet van valakije..akit a tanfolyamon ismerhetett meg...es azert kerdezi higy mikor erek haza hogy a masik novel kihasznalhassa az idot..


Erre azonban semmi egyeb utalo jel nincs. A telelfonjaban sem

2016. máj. 24. 18:03
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi elso.


Hmm.. A telelfonjat ugyanannyira nyomkodja mint eddig..

Nala termeszetes h ha wc.re megy viszi stb.

De mindig elottem hagyja..nem rejtegeti...laptopozni egyedul szinte nem is szokott csak ha ott vagyok en is

2016. máj. 24. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túlkombinálod csak. Ha tényleg egész nap távol vagytok egymástól, akkor talán attól félsz, hogy elveszíted, főleg most, hogy még jobban hiányzik.

A lényeg, hogy ne rágódj ezen, mert ha ez az érzés eluralkodik rajtad, akkor komolyabbá is fajulhat a szitu, ami kihat a kapcsolatotokra, azt viszont gondolom nem szeretnéd.

2016. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

6 biztos jel van:

El kezd magára jobban adni, öltözködés, edzés.

Más zenéket hallgat

Ha túl sokszor mondja "szeretlek" szót, vagy kevésszer. Mondjuk ha napi átlagban mondja 5x, és hirtelen ez felmegy napi 20-ra. Vagy lecsökken egyre.

Olyan dolgokat csinál neked, amit előtte nem. Pl. vacsorát főzz, csak úgy.

Felveti, hogy beszélgetni kéne a kapcsolatról.

Ha sok volt a kommunikáció, aztán hirtelen ez lecsökken.


De nagyon fontos, hogy legalább 4-nek ebből igaznak kell lennie.


De az nagyon rossz, ha még csak most költöztettek össze és már ezen jár az eszed.

2016. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mikor jössz haza az egy nagyon ártatlan dolog.


Én is szeretem tudni, mert pl. ha öt körül jön, akkor nem fogok háromnegyed ötkor leülni nyitott ajtónál szarni, vagy addigra befejezem az aznapi dolgaimat, amit pl. nem szeret ha csinálok (játék, valami film vagy sorozat) leszedem a segglyukam körül a szőrt, vagy pl. ha sok házimunkát kell csinálni, akkor mivel én halasztgatós típus vagyok és az utálatos dolgokat nem csinálom addig, ameddig nem muszáj, akkor tudom, hogy mikor kell legkésőbb belekezdeni, hogy legalább pár dologgal kész legyek, mire jön és ne legyen az, hogy nem csináltam semmit meg ilyenek. Az ember szereti tudni, hogy mikor jön haza a másik, mert jó tudni, hogy mikor lesz vége a csendes magányának, akkor is, ha nem jár görbe utakon.

2016. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát eddig se volt semmi jel, most sincs, csak annyi a változás, hogy összeköltöztetek.

De látom, nagyon szeretnéd, ha megcsalna te meg lelepleznéd. DE MIÉRT?

2016. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!