Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennetek ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a parotok megcsalna amig tavol van?

Figyelt kérdés

A parom 2 honapra haza utazott a sajat orszagaba hogy vigyazzon az elozo kapcsolatabol 2 gyerekere amig az anyjuk jarja a vilagot. Es valahogy erzem hogy megcsalt sot tudom mert ismerem. Na meg nem is jottunk ki jol allandoan veszekedtunk. Na most mit csinalnatok akkor ha ebbe a helyzetbe lennetek? A felszinen minden szep o vissza fog jonni mondja hogy szeret stb...sot a nevem kezdobetujet is ratetovalta a kezere...alitolag az az en nevem kezdobetuje mert egy korona is van ot es mar a kapcsolat elejetol en vagyok a ,,kiralynoje"...de erzem hogy megvsalt ha nem is mas noje van de szexre tuti hasznalgat valakit es sajnos nem tudom bebizonyitani. De mondom ismerem szoval tudom hogy ez van. Ti hogy reagalnatok le ezt az egeszet es hogy viszonyulnatok ehez amikor vissza jon? 2 het es jon.


A valaszokat elore koszonom es ne haragudjatok az ekezet miatt de nincs a telefonomon!



2016. máj. 15. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#6 te nem szereted, csak használod. Ha valakit szeretek nem képzelem el, hogy más mit csinálna velem, ha nem lenne az adott párom. Undorító.


Kérdező, te írod, hogy tudod, megcsal ha épp távol van tőled. Akkor ezek szerint te ezt így elfogadtad, hiszen nem szakítottál vele. Ha pedig zavar, akkor hagyd ott.

2016. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Több sebből vérzik ez a kapcsolat a leírtak alapján..


"Es valahogy erzem hogy megcsalt sot tudom mert ismerem.", "de erzem hogy megvsalt ha nem is mas noje van de szexre tuti hasznalgat valakit es sajnos nem tudom bebizonyitani. De mondom ismerem szoval tudom hogy ez van." - Ne haragudj, de ez nettó baromság és az égvilágon nem bizonyíték semmire. Esetleg fejstd ki, miből gondolod, hogy megcsalt, mert a leírtak alapján a te fejeden kívül sehol nem létezik ez a megcsalás.


"Na meg nem is jottunk ki jol allandoan veszekedtunk" - Elég baj, ha nem tudtok egymással normálisan kommunikálni, valahol itt a bibi ebben a kapcsolatban.


A kérdésed alapján látok egy rosszul működő, veszekedésekkel teli, bizalmatlan, játszmákkal teli kapcsolatot, aminek ilyen formában semmi értelme.


Mondd, minek is neked az egész?

2016. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy megcsal?

Ha tényleg megcsal, miért vagy vele?

2016. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

1. Allandoan azt mondja hogy ne csaljam meg..ram tereli az egeszet

2.napi 2 percet beszelunk

3.edig mindig ker egy kis skype szexet most mar nem...holott azt mondta amikor eloszor haza ment hogy ez kell neki..most mar nem keri mert megkapta elobe..

2016. máj. 16. 19:09
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legidiótább érvelés, amit valaha hallottam.
2016. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szoval en vagyok hulye?? Ha valakit szexre hasznal nem is fog soha kiderulni....
2016. máj. 16. 21:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Van benne logika,miért érzed így.Szerintem abból fog kiderülni legjobban ha hazamegy hozzád,és lefekszetek,ha egy férfi nem volt nővel hónapok óta azt észre lehet venni!!Persze sok más kérdés is felmerül,a volt feleséggel miért lett vége,esetleg megcsalta,rövidebb vagy hosszabb kapcsolatai voltak előtted.Olyan is létezik,hogy valaki szexmániás...hosszú két hét előtt állsz!!!Ha tényleg megcsal,akkor magaddal kell tisztázni,hogy te megtudod-e bocsájtani,túl tudsz-e lépni rajta....de azért tudd nem minden férfi egyforma,és más kultúrákban ez belefér,nem számít megcsalásnak.
2016. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mégis mi a fenebol gondolod, hogy megcsalt?! Azért mert vigyazott a gyerekeire?! Szakits vele de a tetko leszedeset fizesd ki neki. Sokkal boldogabb lesz egy epeszu novel.
2016. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!