Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennetek ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a parotok megcsalna amig tavol van?

Figyelt kérdés

A parom 2 honapra haza utazott a sajat orszagaba hogy vigyazzon az elozo kapcsolatabol 2 gyerekere amig az anyjuk jarja a vilagot. Es valahogy erzem hogy megcsalt sot tudom mert ismerem. Na meg nem is jottunk ki jol allandoan veszekedtunk. Na most mit csinalnatok akkor ha ebbe a helyzetbe lennetek? A felszinen minden szep o vissza fog jonni mondja hogy szeret stb...sot a nevem kezdobetujet is ratetovalta a kezere...alitolag az az en nevem kezdobetuje mert egy korona is van ot es mar a kapcsolat elejetol en vagyok a ,,kiralynoje"...de erzem hogy megvsalt ha nem is mas noje van de szexre tuti hasznalgat valakit es sajnos nem tudom bebizonyitani. De mondom ismerem szoval tudom hogy ez van. Ti hogy reagalnatok le ezt az egeszet es hogy viszonyulnatok ehez amikor vissza jon? 2 het es jon.


A valaszokat elore koszonom es ne haragudjatok az ekezet miatt de nincs a telefonomon!



2016. máj. 15. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ennek így, ennek a kapcsolatnak alapból semmi értelme.
2016. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
bizonyítékod nincs, de tudod,mert ismered. akkor mindek is vagy egy emberrel, akiben nem bízol? vagy mért vagy olyannal, aki akkor csalt meg, ha csak meg tudott?( már ha volt ilyen.)
2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

A fő kérdés, hogy szereted e és elhiszed e hogy szeret.

Ha igen:

A) tudomásul veszem, hogy ez ilyen. egy ki nem mondott nyílt kapcsolat és én sem zárnám le magam.

B) kiprovokálnám, hogy legyen őszintén kimondva, hogy amikor nem találkozunk és távol vagyunk, akkor mi fér ott bele mindkét részről.


Ha nem szeretem, akkor vagy szakítás, vagy akkor is valami nyílt kapcsolatként kezelném.

2016. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom hogy valami arab faszirol van szo...
2016. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nemtudom fogalmam sincs mi lenne a jo...de ez biztos nem kapcsolat tok mindegy hogy szeret dehat ez az ha szeret nem fekszik le senkivel tok mind1 peosti vagy csak szexjatekszer
2016. máj. 15. 16:34
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy szeret még lehetnek még felizgathatja más. Én pasi vagyok és megyek a buszon és bevillannak ilyenek, hogy ő milyen lenne, ha leszopna pl. És úgy, hogy szeretem a páromat. Az, hogy tényleg megteszi e az egy vékony mezsgye. Aztán ott van, hogy nem mond igazat. De ezzel lehet úgy, hogy látja, hogy nem tudnád kezelni a helyzetet ezért inkább nem mondja el.


Neked, amúgy soha nem tetszik meg más? Nőknél, hogy van ez?

2016. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
En nem fekszek le massal csak mert 2 honapig a parom messze van!!
2016. máj. 15. 16:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó, hát én sem azt mondtam, hogy nem lehet kibírni én sem cselekedtem, mert megtetszett más. Ezt csak arra írtam, hogy ha valaki szeret valakit attól még nem védett minden más vágy iránt.
2016. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor fogadjam el hogy tuti lefekudt massal? Amugy ha itt lenne tuti nem csalna meg biztos vagyok benne!! Na dehat azt is kikene birnia hogy 2 honapig nem tudunk szexelni..na meg napi 2 percet beszelunk azt is facebookon..szerintem neki ez a normalis ha haza megy dugogat mindenkit ide meg vissza jon hozzam es boldogan elunk mert alitolag SZERET es ezt elis jatsza!!!!!! Rendessen bele eli magat...na es akkor mikor vissza jon 2 heten belul hogy kezeljem? Menjek bele a jatekaba es bocsassak meg? Vagy mit? Mert vissza fog jonni es ugyis keresni fog es hat meg is fog talalni...Es a tetovalas azt mire veljem? Miert akkor csinalja a tetovslast rolunk mikor szakitas szelen allunk? Nem ertem telleg....
2016. máj. 16. 03:26
 10/18 anonim ***** válasza:
jó nehéz helyzetben vagy. szerintem arra figyelj elsősorban te mit érzel. tényleg. az a legjobb útmutató. és legyél bátor, ha ki akarod dobni, akkor azt csinálni, ha meg nem akkor azt csinálni, akármit mondanak a szokások, meg a kényelem. ez nagyon éles szitu, most élsz igazán, itt nem fogja senki a kezed, totál az ismeretlenbe mész.
2016. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!