Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel szeretjük egymást...A minap beszélgettem a kollégámmal és mondja hogy látja hogy jól megvagyunk ,nemgondolta volna a barátnőmről hogy ennyire megkomolyodott.Néztem bután addig faggattam míg elmondta milyen volt régen. Osztálytársak voltak és mondta hogy tizenévesen 1 éjjel 3-an megdugták. akikkel komoly kapcsolata volt megcsalta őket..Említettem a barátnőmnek ezt és beismerte amiket a kollégám mondott,de aztmondta bennem megtalálta az igazit nem vágyik másra, kiélte magát.Ő 23 én 27.Nem volt kellemes ezeket hallani. Kicsit félek hogy hosszútávon nem fogja bírni csak velem.
2016. márc. 13. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*nem
2016. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én előtte nem voltam kapcsolatban, nekem a mostani párom az első kapcsolatom, de már akkor is úgy gondoltam, hogy sosem fogom megcsalni, hanem elmondom, ha valami gáz van. És ehhez tartom is magam.

És igen, még mindig próbálkoznak, de nem érdekel már senki. Az a múltam, ez pedig a jelenem és a jövőm. Ez fontosabb.

2016. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Figyu, én meg simán loptam 16 évesen - Q jó poénnak gondoltuk. Most pénzügyi vezető vagyok, - szerinted jogos lenne azért piszkálni?

5-8 éves sztorik ezek, azért abban a korban az nagyon sokat számít.

2016. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én meg drogoztam 3 évig 18-21 éves koromig. De hálaistennek felhagytam ezzel az életmódddal és már teljesen egészséges életmódot folytatok.Ez más de sosem voltam megcsalós, meg nem szoktam r.bancozni.
2016. márc. 14. 06:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs különbség: volt valami hülyeség az életekben (az életünkben, mert épp írtam az enyémet) - én nincs már. Hatása se, csak a tudata. Ne foglalkozz ezzel!
2016. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egész időszakom volt, hogy megcsaltam embereket (rendszeresen párhuzamosan ment a két-három "kapcsolat") kb 17 voltam, most 19 vagyok és tudom, hogy többet nem lesz ilyen. Van egy egyéves kapcsolatom, amiben nem éreztem vágyat megcsalásra, halványat sem, mert vele tökéletesen meg tudunk beszélni mindent és kijövünk, össze illünk teljesen. És meg is érettem egy kapcsolatra, két éve egy tudatlan kislány voltam, de felismertem ezt és azóta fejlesztem magam
2016. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!