Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a férjetek gépén találnátok olyan oldalakat ahol más nőkkel ismerkedik?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem találkozott velük. Nagyon kiakadtam, de nem tudom hogy kezeljem ezt. Megalázva érzem magam, de emiatt nem válnék. Gyerekeink vannak és ha válnánk, nem tudnám magamat fent tartani saját fizetésből. Nem tudom mihez kezdjek, mégsem hagyhatom ezt. Most teper nagyon, remélem így is marad. 15 éve vagyunk házasok. Elismerem, hogy elhanyagoltuk egymást szexuálisan egy ideje de akkor is lett volna más megoldás. 40/N
2016. jan. 20. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem válnál...akkor meg is érdemled a sorsod.
2016. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Megpróbálnám rendbe hozni, még pont időben jöttél erre rá, lehet fél év múlva már csalt volna valakivel... Kellene egy közös wellness vagy ha nem engedhetitek meg, valami más, elhidegültetek minden téren nem csak szex terén, és ez nagyon nem jó... Erről mindketten tehettek, erről kár is vitatkoznotok, inkább az a kérdés, hogy javíthatnátok meg, de az csak rajtatok múlik :)
2016. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a legtöbb nő ezt: "na Te IS férjem Brútusz?" Én tudok egy jobb oldalt... Ott ismertem meg Alit, Abdult meg a Rostás Bénit, tegnap tök jó gruppen volt amíg éjszakás voltál...
2016. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez egy közösen használt gép volt akkor ez egy célzás is lehetett számodra!!!! Ha egy picit is ért a számítástechnikához akkor a nyomokat simán el lehet volna tüntetni!!!

Lehet hogy azt akarta derüljön ki és akkor kihull a szög a zsákból.

37F

2016. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Látom leszavaztak akiknek van vaj a fülük mögött :) Lányok-lányok... Álszentség...
2016. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Igazából örülhetsz is, hogy nem a válás ügyintézése után érdeklődik a neten. Beszéld meg vele, hogy mi nem jó.
2016. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Csatlakozom a #4-eshez. Sokszor direkt előzményeket csinálok én is az asszonynak, hogy gondolkodjon egy kicsit. Van, hogy direkt ő előtte nézek más csajokat. Persze, esélye sincs megnézni, hogy valóban mit csinálok. Arról sem tud, hogy most is írok.

Nekem nem jött be, de a férjednek igen. Nem akart megalázni, csak ráébreszteni, hogy elhanyagoltad.

Valószínűleg válaszoltál magadnak. Azzal, hogy elismered, neki is, talán megoldódik minden. De azt is tudnod kell, hogy te meg azzal alázod, hogy élvezed a teperését, és esetleg vissza élsz vele. A bosszú, bosszút szül. Ne menjetek ti is tönkre a sok dacba, engedj, és lépjetek túl ezen.

Este, miután a gyerekek kidőltek (és te is) :-) beszélgess vele, kérd meg, hogy mondja el őszintén, hogy mit, miért csinált. Csak legyél őszinte vele, és ne visíts.

38F

2016. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

Tessek minden nap onlent odamenni hozza es csokolozni es szajjal leapolni a szerszaamat. Utana szexelni. Ez hianyzik neki fokent meg a beszelgetesek, erdeklodes meg programok.

Ez abbol jon le, h teper. Annak idejen en szakitottam emiatt az elettarsammal es szo nelkul koltozott. Nem tepert. Na ott nem volt erdemes megbeszelni semmit.

A kapcsolatok alakithatoak. Keplekenyek. Tedd olyanna, amilyrnne akarod. Oltozz csinosabban es massz ra. Ha rosszul esett, kotozd ki es korbacsold meg. Lehet, buntetesre vagyik.

N

2016. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Hs csak ismerkedett mert szüksége volt beszélgetésre és idegenekkel, idegen ellenneműekkel sokan könnyebben beszélnek meg dolgokat, akkor szerintem túlkomplikálod. Ha meg szeretőt akart akkor eldöntheted, hogy helyre akarod hozni a kapcsolatot
2016. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Látod kérdező, vannak itt elegen, akik szépen el tudják magyarázni neked, hogy miért baromság egy férfitól (ok, egy másik embertől, hogy politikailag korrekt legyek) nyílt, egyenes kommunikációt várni...

Ha már a férjed nem képes elmondani, hogy mi nem jó a kapcsolatotokban, hanem gerincvesztés jeleit kezdi mutatni, akkor legyél te az okosabb, és próbálj leülni vele beszélni.

Innen még vissza lehet hozni a kapcsolatot, ha képesek vagytok normálisan kibeszélni a dolgokat, viszont ha ennek ellenére is folytatja a "férfias célozgatásait" akkor legjobb, ha elpostázod az egyik olyan nőnek, akinek a hátad mögött csapja a szelet...

2016. jan. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!