Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy eve egyutt vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eve egyutt vagyok egy lannyal, de neki van egy 10 eves parkapcsolata. Szeretjuk egymast, en legalabbis ot nagyon, de tudom hogy o is viszont. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egeszen eddig reménykedtem, hogy velem lesz teljesen, de mar semmi remenyt nem latok. Tobbszor próbáltunk elszakadni egymastol, de nem ment. Nem csak szexrol van szo, mert teljesen ugy vislkedunk, mint egy rendes par es nagyon nagy szeretettel vagyunk egymas fele. Minden heten egyutt vagyunk 3-4 napot, hol o alszik nalam, hol en nala. Masok előtt viszont nem mutatkozunk, nem tud rolunk senki. Szeretem, de mar nem tudok tovabb azzal a tudattal elni, hogy rajtam kivul van neki mas is. Allitolag nincs koztuk semmi, de en ezt nem hiszem el... Par honappal ezelott meg tele voltam remennyel, lelekesedessel, de ez mara teljesen eltunt. Nem tudnek nelkule letezni, annyira szeretem. Amit erzek iranta, joval tobb a szerelemnel, vagy talan szerelem es egyben nagyon eros szeretet ez. Kit szerethet vajon igazan, illetve miert csinalja ezt? A kerdest azert tettem fel, mert kivancsi vagyok a velemenyetekre, illetve ti voltatok-e mar hadonlo helyzetben?
2015. nov. 13. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lopott viz edes, a titkon elvett kenyer izletes. Ha te lennel a csajnak 10 eve a baratja, akkor most te lennel felszarvazva baratom.
2015. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki ultimátumot, hogy most azonnal döntsön ! Ha időt kér, akkor bármennyire is fáj szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2015. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért 1 év alatt illet már volna dönteni. :)
2015. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő annyira szeret téged, mint a 10 éves kapcsolatát :) Van olyan ember,akinek annyi szeretet van a szívében, hogy többen is elférnek :))))
2015. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párod (fél párod) hazudik. Valószínűleg. A 10 éves kapcsolatának is. És Neked is. Kell Neked egy ilyen ember?
2015. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba,mert csak a saját életedet bonyolítod vele!
2015. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2016. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!