Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás enyhítő körülmény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás enyhítő körülmény a bíróságon?

Figyelt kérdés
Ha testi sértés miatt bíróság elé kerül valaki, akkor a megcsalás enyhítő körülménynek számít?
2015. okt. 3. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8 Nem süllyedek a szintedre nem minősítelek.

Az utánad szólók úgy érzem, hogy engem igazoltak. Köszi nekik. :-) És nagyon sok a női bíró....

A szerelemféltést a sajtó hangoztatja, és csak a bűncselekmény okaként. Enyhítő/súlyosbító körülményként nem szerepel sehol. Tudtommal.


Viszont a zöld/piros pacsik aránya is tükrözi a szomorú valóságot. Sokan (unatkozó nők?) 100%-os bizonyossággal állítanak itt valótlanságokat, csupán felindultságból, gondolkodás nélkül. És közben sértegetik azokat, akik esetleg tudnak arról, hogy mit írnak. A piros pacsik meg mennek a nem tetsző valóságra, és a zöldek hűen tükrözik a tetsző, akár hibás válaszokat is. :-)


A kettős mércén lehetne vitatkozni, ha nem lenne rögzítve az alkotmányunkba. De rögzítve van, tehát az sem lehet vita téma.


Nem tartozik a tárgyhoz, ezért nem írtam ki a koromat. Eszembe sem jutott. A nemem érezhető volt az írásomból. :-)

Viszont az is téged minősít, - ha már engem sértegetsz a korommal - hogy nem írtad ki, hogy egy 20 év körüli nő vagy. De már írhatsz akár 60-at is, a megítélésed nem változik.

Részemről lezártam. Jöhetnek a válogatott sértések piros pacsik, ha nem ütik a lécet, nem reagálok.

38F

2015. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!