Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve élünk együtt, 2 éve vagyunk házasok.

Másról sem szólt az életünk, mint hogy boldogok vagyunk, imádjuk egymást.

Mindig is tudtuk egymás összes jelszavát, mindenét. Soha nem ellenőriztem.

Ma valami gond volt a FB-jával, megkért, h lépjek be a fiókjába, csináljam meg. Megtettem. Utána, én hülye, elkezdtem olvasgatni az üzeneteit. Bár ne tettem volna.

Azt tudtam, h zömében lánybarátai vannak, ez nem is zavart soha.

Az viszont igen, ahogy egyiket-másikat becézgeti. Kicsim, Kedveshangú, Széphajú... Imádom a szádat meg mindened... Csók, ahová engeded... Illetve az egyikkel chatszex.

Ami a legrohadtabb volt, szembesülni vele, h van egy titkos profilja, összesen 5 lányismerőssel. Ott szextémáról nem beszéltek.

Állítja, h fizikailag soha nem csalt meg. Egyik beszélgetésében írja a csajnak, h bármikor megcsalhatott volna, de soha nem tette, h egyetlen nő érintette meg lelkét, de vele megszakított minden kapcsolatot, mert engem szeret...

Ami fáj... Párom író, a novelláit én szoktam lektorálni és hangoskönyvvé felolvasni. De volt egy beszélgetése, amiben ragaszkodott hozzá, h egy erotikus novellát a csaj olvasson fel, ami meg is történt. Még akkor, pár éve, és én mit sem tudtam róla.

Azt mondja szeret, nem akar elveszíteni. Anyagilag függök tőle. Az én lakásomban lakunk, de ő a pénzkereső.

Szerintetek hogyan tovább?



2015. aug. 27. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ne aggódj! Ha valóban megadja a jelszavát és bemehetsz a fb-jába akkor nincs mit titkolnia. Az viszont fontos tényező, hogy ő egy "művészlélek" azaz író akinek inspirációra ihletre meg mittudoménmire van szüksége folyamatosan. Így ok. Sz'tem túlparázod.
2015. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

En kiakadnek. Es fogalmam sincs mit csinalnek. Az anyagiak ne zavarjon. Valaskor asszonytartas is van még, ha jol tudom.

Attol, hogy iro nekem ne szolitson mast a kicsimnek es csokokat se kuldjon. Es kamu, hogy testi nem volt. En ismertem egy ilyen muveszlelket, amikor mar ilyenrol cseteltunk, akkor mar volt mas is a valosagban, csak mindig nagyon figyelt arra, hogy a neten ne maradjon ennek nyoma. Azaz idopontok, talalkahelyszinek soha nem lettek leirva csak elkoszonesekben ilyenek, amiket te is irtal. Sajnalom ez nem fogja megkonnyiteni most az erzeseidet, de nem is a mi valaszainkra, hanem a magad szivere es eszere kell hallgatnod.

A helyedben, ha fontos az anyagiak most lenyelnem a bekat es ezentul lar honapig penztgyujtenek es amikor mar van eleg dobbantanek. De en bosszuallo tipus vagyok.

2015. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Aszfaltgyökér válasza:
39%

Az előző hozzászóló szerintem nem bosszúálló, hanem egy feminista a rosszabb értelemben. Ne higgy neki! A feminista annyira tudja, mihez van joga, miben egyenlő, hogy közben elfelejti mi is valójában...

A férjed remek ember lehet és nagyon szerethet Téged! Mit szépítsem, elég strapás lehet az élet egy félvak pánikbeteggel. Nem bántani akarlak, csak a nevén nevezem a dolgot! Szerintem a férjed egy egyszerű emberi ösztönnek engedelmeskedik mindössze. A Hozzád való hűsége mellé, szüksége van visszaigazolásra más nőktől, hogy még "partiképes" vagy vonzó lenne más nők számára is. Ez egyszer nem kalkulálta bele a lehetőséget, hogy bepánikolsz a látottakon! Ha titkolni akart volna bármit, azt meg is teszi! Bízott Benned, amikor hagyta, hogy megtaláld azokat a bejegyzéseket! Bízz benne Te is!

Ne feledd, bizalom nélkül annyit ér egy kapcsolat mint a Pápa fityegője!

2015. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mivel művészlélek, ezek csak szövegek, én nem tulajonítanék jelentőséget neki.

Az egyik edzőm is mond bármylik nőnek ilyet, hogy puszi a puncitokra stb, ez nem jelent semmit azon kívül, hogy kanos.

Ha megcsalna nem adta volna oda a jelszavát. Az hogy 1 novellát régen más oplvasott fel, ma már szintén nem jelent semmit. Te ismered egyébként, neked kell érezned, hogy őszinte-e veled.

2015. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hát...

Újraolvastam a chatszexest. Higgadt fejjel már értelmeztem. 3 éve rendszeresen jár hozzá. FIZETŐS... Ennyit a nemmegcsalásról...

2015. aug. 31. 16:55
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Őszintén! Mit teszel most?
2015. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 TatyóKirály ***** válasza:

A fizetősök ingyen aligha chatszexelnek, ez azért így eléggé véleményes...

A pánikbetegség meg hát hümm... Nekem is volt, szembe kell nézni az okozójával, megpróbálni feldolgozni, és elmúlik.

Úgy amúgy meg az 100%-ban hihetetlen, hogy valaki ilyeneket beszél facebookon, meg is tartja, aztán megkéri a feleségét, hogy lépjen be a facebookjába...


Egyébként értem én, hogy ezt valakivel jó megbeszélni, de komolyan inkább hívj fel egy ingyenes lelkisegély szolgálatot, mint hogy ezt az interneten akarod megbeszélni meg tanácsot kérni...

2015. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem a fizetőssel chatszexelt. Öt csajjal chatszexel, eggyel lefeküdt, és pluszban volt a prosti, akihez szopatni járt
2015. szept. 4. 16:49
 19/21 A kérdező kommentje:
Sosem csekkoltam, biztonságban érezhette magát. Meg jól be voltak ágyazva, rengeteg emberrel írkál... Tök véletlen találtam meg.
2015. szept. 4. 16:51
 20/21 Aszfaltgyökér válasza:

Hát csúnya dolog amit tett, az már igaz! Ócska tett...

Sokat kéne változtatnod a megbocsátás mellett, ha mégis Vele maradnál! Mert ugyanis ilyen dolgot nem tesz véletlenül egy pasi sem! Biztos, hogy jó vagy az ágyban ha mással is lefekszik? Jó lehet a szopótechnikád, ha máshoz jár pénzért szopatni? No meg a sok chat, még szex témában is? Beszélgetni tudsz?

Az egészet először át kéne dumálnotok! Mindenképp! Nyugodtan és akkor lehet szó a tiszta lappal kezdésről!

Mindenesetre van mit változtatni mindkettőtöknek!

2015. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!