Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Titeket csalt már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket csalt már meg a párotok? Ha igen, ez hogyan derült ki?

Figyelt kérdés
Ha esetleg semmilyen bizonyíték nem volt, (pl. SMS, közösségi oldalakon való beszélgetés, stb...) ti hogyan jöttetek rá, hogy a párotok megcsal? Melyek voltak azok a jelek, amikből ez kiderült?
2015. júl. 26. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb barátja mondta el nekem.

"Nem ezt érdemled" címmel. És tényleg nem hazugság volt, mert utána puhatolóztam, 3x hazudott a szemembe, végül elmondtam, hogy tudok róla, szóval megköszöntem szépen, és mehetünk két külön úton tovább.


Nincs rosszabb, mikor a szemedbe hazudnak, de te tudod az igazat...

2015. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh.. sajnálom :/ ha szabad megkérdeznem, mennyi ideig voltatok együtt és hogy sikerült feldolgoznod?
2015. júl. 26. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére csak 2 hónapot, (külön gratuláció neki, hogy ilyen kevés idő alatt is képes erre) így nem volt annyira rossz ezt feldolgozni.

Plusz inkább arra gondoltam, hogy szerencsés vagyok. Szerencsés, hogy ilyen hamar kiderült ki is volt az az ember valójában.


Egyszóval inkább örültem ennek, de az persze rossz, hogy átvertek. Ez jó pár éve történt, azóta szégyellem is inkább, hogy közöm volt hozzá, még ha csak kicsit is.

2015. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szánalmas az ilyen ember. Köszi a válaszod, sok sikert a következőkben :) nem kívánom senkinek sem az ilyen embereket.
2015. júl. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!