Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltam egy születésnapi buliban, ahol nagyon berúgtam. Nem vagyok rá túl büszke, de szerintem ilyen részeg még soha nem voltam. Lényeg a lényeg, hogy egy lány megcsókolt, miközben én is (és a lány is) párkapcsolatban van. A kérdésem nem az, hogy ez megcsalás-e, mert tök mindegy kivel és minek a hatása alatt, de megtörtént, és mivel nem a barátommal, ezért ez megcsalás. A kérdésem az, hogy vajon megbocsátható-e? Szeretem a barátomat, és az elején beszéltünk erről, azt mondta, hogy ő ezt nem venné megcsalásnak, de könnyű addig ilyesmivel dobálózni, amíg nem éli át az adott szitut az ember. Ti megbocsátanátok a párotoknak?

2015. jún. 16. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez... szerintem nem.

De mondd el a barátodnak, úgy tisztességes. Sokkal kiakasztóbb lenne, ha mástól tudja meg. Viszont méginkább, ha fiúról van szó.

Volt barátom szeme láttára csókolóztam a baràtnőmmel... Mit csinált? Képet róla.

Pár év múlva a barátnőm pasija előtt csókolóztunk 3an (még 1 lány....)


De azt mi nem tudhatjuk, hogy a te barátod hogyan reagál az ilyenekre.

2015. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A "nem" arra vonatkozott, hogy szerintem nem megcsalás és megbocsájtható.
2015. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi, már tudja, és nem haragudott :)
2015. jún. 24. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!