Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Undorító dolgot műveltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot műveltem?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, pedig elég bonyolult a dolog... Tehát 5 hónapja élek kapcsolatban, a pasimmal már együtt lakunk (én költöztem hozzá), jól megvagyunk, de még nem szoktunk teljesen össze, ez leginkább abban mutatkozik meg, hogy ha valamiben nem egyezik a véleményünk, azt mindkettőnk a szívére veszi, és ebből nagy viták alakulnak ki.

És tegnap történt, hogy mindketten hivatalosak voltunk az expasim lakásavatójára. (A mostani pasim és az exem jóban vannak, amikor összejöttem a mostanival, nem tudtam, hogy ők haverok, de nem ment rá erre a barátságuk. ) Az exemről annyit kell tudni, hogy fél évig voltunk együtt, nagyon szendvedélyes kapcsolatunk volt, tökéletesen kiegészítettük egymást, igazi vad, latinos kapcsolat volt.

Amúgy semmi gáz nem lett volna az este, ha a pasim nem kezdett volna el inni és ezzel együtt undorítóan beszélni velem ("na mikor térdelsz xy(az exem) alá, látom jól megvagytok", meg hasonlók), egyébként semmi extrát nem csináltam, inni is alig ittam, teljesen normálisan viselkedtem. Amikor vége volt az egésznek, a pasim haza akart "rángatni" (bár alig állt a lábán), de mondtam, hogy segítek összetakarítani az exemnek, aztán megyek. (15 percre lakunk egymástól). Erre a pasim felkapta a vizet, elkezdett artikulálatlanul üvöltözni velem, hogy utolsó r.ibanc, kérlek itt a szemem előtt d.ugjatok, meg hasonlók, aztán elviharzott.

Nagyon fájt, amiket mondott, sírvafakadtam, kiborultam stb., az exem meg...nemtudom, készült-e erre vagy csak spontán jött belőle, de elkezdett "vigasztalni", vagyis simogatni, csókolgatni a nyakamat, duruzsolt a fülembe, hogy tudja, hogy hiányoznak azok az éjszakák, csak rajtam áll, és lehet egy olyan újra, meg hasonlók.... Szégyellem magam, de becsábultam, és lefeküdtem vele... Tudom, hogy ez undorító, de ez az egy alkalom jobb volt, mint a mostani pasimmal bármikor...

Ma délelőtt szerencsére nem találtam otthon a pasimat, du. aztán hazajött, de szerencsémre tényleg olyan részeg volt, hogy teljesen kiesett neki minden, arra sem emlékezett, hogy az éjjel nem voltam mellette...

Nagyon fájtak, amiket mondott, és ahogy viselkedett, de közben szégyellem is magam, amiért máshoz menekültem...mit tegyek? Hogy másszak ki ebből?

Bocsi a regényért,

21L


2015. máj. 29. 23:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
42%

Undorító retkes büdös kurwa, nem szègyenled magad?

Ha pasi lennél, még érthető lenne, mert hát ösztönök, kémia satöbbi, hát ezeknek nem lehet parancsolni, na meg az alapból alaptalan féltékenység bevonzza dolgokat, abban az esetben úgy kell a hisztis pic$ának, hát minek festette az ördögöt a falra, különben is egy részeg nő az ocsmány lenne, fúj. Meg is érdemelné, forrjon a levében.

De te mocskos szajha megaláztál egy hímet, a teremtés koronáját, hát tusz tükörbe nézni ezek után?



Na a gyk-es meg társadalmi mentalitás mára megvolt, saját vélemény: Legyél őszinte, szakìts, mert ìgy egyikőtöknek se jó. Extől kérdezd meg, ez mi volt, és mennyire jó barátok, ha ez megtörtént... Aztán szállj ki ebből a körből.

2015. jún. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy ha pasi lennék akkor érthető?!?

Egyenjogú világban élünk, gondolom egy öntelt, nőgyűlölő, férfinek nem nevezhető tahó vagy, a hozzád hasonlókat kéne a f.arkuknál felkötni....

2015. jún. 1. 13:48
 33/43 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem #31-nél némi szarkazmus befigyelt... :) De valamit elárul, hogy magadra vetted. :D
2015. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Szegénynek beletapostál a lelkébe...
2015. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
96%
31-es vagyok, NŐ vagyok, és nem hiszem el, hogy nem érezted az iróniát a válaszomban... Ahhh.....
2015. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
#11-es vagyok, én szóltam, hogy nem egy zsenivel állunk szemben.
2015. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahhoz is kell egy vastag bőr, hogy lefekszel vele, miután a szemedbe mondta a pasid, hogy na mikor dugtok. Erre még a pia sem mentség. Bár tudom hogy minden nő arra hajlik ahol törődnek vele, de az exed csak meg akart dugni. Úgy, hogy van barátod. Na ehhez is kell arc.
2015. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
62%

Én valahol megértem, hogy rosszul esett neked az, hogy így ordított veled, de ez nagyon nem volt szép húzás tőled, hogy tényleg megtetted.

Szóval igen jogosan érzed a bűntudatot, az nem mentesít, hogy bunkón beszélt veled, és ezt nem hímsovinizmus miatt mondom. Viszont nem hiszem, hogy r*b@nc lennél, ha bűntudatod van emiatt...


Válaszolj magadnak egy fontos kérdésre:

"Vajon akkor is megtettem volna, ha nem ordibál velem állat részegen?"


Mindenképpen el kell mondanod a fiúdnak ami történt, ha még eddig nem tetted meg.

Legközelebb majd gondolkodni fogsz ilyesmi előtt.


27/F

2015. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
22%

Aztap*csa hát itt mindenki hülye? Teljesen igazad van. Velem igy beszélt volna ott helybe szakitok vele, kit érdekel, hogy részeg vagy nem ugy nem beszélhet egy növel, föleg bem a barátnöjével. Jogos, hogy ezt tetted, mondjuk az exed meg kihasznált, de elne mond ezt a pasidnak.

1: tönkre tennél egy barátságot

2: Ha még arra se emlékszik, hogy nem aludtál otthon felesleges.

Az exeddel beszéld meg, hogy ne mondja el.

Mi volt az oka, hogy szakitottatok? irj üzit ha gondolod.

2015. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
27%

"31-es vagyok, NŐ vagyok, és nem hiszem el, hogy nem érezted az iróniát a válaszomban"


31, te egy idióta vagy.

Nos, az van, hogy remélem mindenkinek világos, hogy nem ugy van ám az, hogy a részeg csávó kergette az ártatlan szűzlányt az exe karjaiba. Gondolom előttetek a kép, a buliban az "alig ittam lány" flörtölget az exével, (erre bármelyik félrekúró férfigyülölő álszent nőci is a nyakát teheti), mire a részeg pasi felkapja a vizet.

Mindez nem elég, még a csaj OTT IS AKAR MARADNI az exénél "segíteni" . Egy szellemi fogyatékosnak is a napnál világosabb lett volna, mi a helyzet.

Azt pedig senki nem állította, hogy ha ezt egy pasi teszi, akkor rendben lenne, ugyanis a részeg csávó "haverja" épp akkora patkány, mint a csaj, ugyanis nem kötelező a haver zokogó csaját 2 perccel azután megdugni, ahogy kitette a lábát az ajtón. De gondolom a csávónak már a buli közben is világos volt, hogy dugni akar a csaj, ezért már rákészült, nyilván egy kis sírás miatt nem hagyja ki a numerát.

Még egyszer mondom, senki nem állította, hogy ez egy pasitol korrekt lenne.

Aki meg azt hiszi, hogy ennek a csajnak lelkiismeretfurdalása lesz emiatt hónapokig, az nem találkozott még ilyen lánnyal. Kérdezze már meg tőle valaki, hogy azóta hányszor kefélt az exével, és hogy szakított e a pasijával. Szarik rá, ahova tudja, beteszi majd a seggét. Én amugy a két haver helyében a pad alá ejteném.

Bár 1 honap mulva ugyis talál egy harmadikat.

2015. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!