Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, ha egy férj hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, ha egy férj hónapokon keresztül neten rendszeresen gyakorlatilag szexchatel egy ex-barátnőjével?

Figyelt kérdés
A dolog tehát nem jutott el a tettlegességig, de hónapokon keresztül tartott.
2015. máj. 26. 22:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

19: Írd le egy papírra annak előnyeit, hogy vele maradsz!

Egy másikra meg ennek hátrányait!

És vesd össze!

Szerintem topicot is nyithatsz, hogy mi ennek az előnye, hátránya.:)

2015. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ezen már régen és sokszorosan túlvagyunk. Szerinte nincs semmi, ami hiányozna, csak hülye volt. De közben hazudik, becsap újra meg újra.
2015. máj. 26. 23:52
 23/31 A kérdező kommentje:
A kommentet a 20. válaszolónak írtam.
2015. máj. 26. 23:53
 24/31 anonim ***** válasza:
rakd ki a szűrét!
2015. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Bence_ ***** válasza:

Valami van, mert csinálja.

Ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön, menthető legyen. Legalább elviekben, alapvető dolog az őszinteség.

Az, hogy azt mondja hülye volt csak hárítás. Neki könyebb ezt mondani mint a szemedbe nézni és közölni, hogy vele pl jobb a szex.

2015. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megvárni a tettlegességet? Épp azon volt ,h megcsaljon bárki bármit mondd...
2015. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 omba ***** válasza:
100%

Hogy "megcsalás"-e én nem tudom eldönteni, de nem férjtől elvárható, vagy eltűrhető viselkedés, az biztos.

(én voltam férj, szóval nem "vélemény" ez, hanem tapasztalat.)


Ha meg hazudik is neked... az semmiféle párkapcsolatba nem fér bele, szerintem.

2015. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
miért mindig a válás a megoldás? sokan mondják, hogy nincs kérdés válni kell. ezért tartunk ott ahol, sérült gyerekek, szét ment családok. mindenki büszke, senki nem tud engedni a másiknak, senki nem tud megbocsátani és bocsánatot kérni. rombolni 5 perc alat lehet, de épiteni évek kellenek. gondolkodj.
2015. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 omba ***** válasza:

28-as, mindenhova odaírod ezt a baromságot, mert amúgy meg jól hangzik.

Miben kéne a kérdezőnek "engednie" - vagy a kérdéseket el se olvasod, csak , mint egy elfuserált hitszónok keringsz a neten?

2015. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nem irom oda mindenhová, rég voltam már itt és láttam új kategória nyílt ezért belenéztem. Tény az, hogy ronda dolgot művelt a férj, de nem kell egyből válni. meg kell beszélni a dolgokat és jól átgondolni minden lépést.
2015. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!