Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy mégsem?

Figyelt kérdés

A barátommal egy albérletben lakunk. Nem rég felkereste a barátomat az exe olyan indokkal, hogy amikor szakítottak 4 éve, akkor nála hagyott egy fontos dolgot, menjen el érte. A barátom írta neki, hogy nem érdekli az ügy, csináljon vele bármit, már lezárta, ráadásul már mennyi idő eltelt, miért pont most jutott ez eszébe? Majd írta Neki, hogy igazából találkozni akar Vele, mert lenne mondanivalója, de nem akart a barátom. Ment egy ideig ez a huza-vona, míg a barátom már nem reagált a csaj írásaira és ezzel lezártnak tekinti az ügyet.

Csakhogy pár napja mentem haza munkából és ott állt az albérletünk előtt egy ismeretlen autó. A lakás földszintjén van a hálószobánk, utcára néz, tehát ha fel van éjszaka kapcsolva a villany és nincs lehúzva a redőny, bárki beláthat, de kintre nem nagyon látni sötétben, csak ha felkapcsoljuk a kinti villanyt. Bent volt a nő, az ablak nyitva volt, előtte elhúzva a függöny, szóval hallottam szavakat és láttam is őket. Szokásos... a lánynak volt barátja, neki nem tetszett, szétmentek, a barátom kell neki és ezt értse meg. A barátom visszakozott és megpróbálta kitessékelni a szobából, a szóra nem hallgatott.... erre a csaj megcsókolta a barátomat, néhány pillanatig tartott. A barátom mintha abban a néhány másodpercben hagyta volna magát, bennem megállt az ütő. Majd ellökte magától és elkezdett vele veszekedni, hogy mit képzel magáról. Aztán elkezdtek kifelé jönni, én meg elbújtam a bokor mögé és ezt már tisztán hallottam, hogy azt mondta a csaj, hogy ezek után merjen a szemembe nézni, megcsalt engem, hagyta magát és tudja, hogy felfogja hívni a barátom, mert nem rögtön lökte el magától. A barátom a szép magyar nyelvet kihasználva elküldte a lányt, majd becsapta maga mögött az ajtót.

Néhány perccel később "hazaérkeztem", próbáltam tettetni, hogy nem tudok semmiről, de a "sokktól" gyorsan lezuhanyoztam, nem is csináltam vacsit, majd a fáradtságomra fogva bedőltem az ágyba és csak forgolódtam. De ő is nagyon nagyon ideges volt és még a mai napig sem olyan, mint azelőtt! Alig beszélünk, elrohanunk egymás mellett és eléggé olyan.... rideg a viszony, mintha kicsit idegenebbek lennénk...

Elmondjam Neki, hogy láttam ezt az esetet? Szerintetek a barátom miért lett ilyen? Miért hagyta, hogy több másodpercig csókolózzanak? Lehet újra érez valamit iránta?



2014. szept. 14. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megvédhetted volna szerencsétlen barátodat azzal, hogy kiugrasz a bokorból, és közlöd, hogy ,,mindent láttam, de büdös kurv4, húzzál innen, mert kitaposom a beled!" Vagy ilyesmi.

A barátod megnyugodott volna, és nem lenne idegbeteg attól, hogy esetleg a lány beárulja neked a "közös" csókukat.


Az lehet, hogy elgyengült, lehet, lefagyott a srác, de én nem látok ebben semmit, mert sokszor elküldte a csajt. Bízz meg benne, beszélj vele rögtön, ne legyen idegbeteg szegény.

Nem értem, ez alap lenne, hogy megvédem, megnyugtatom...

L23

2014. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Becsüllek az acél idegrendszeredért. Így halkan elviselni ezt és lefeküdni, komoly vagy. Szerintem szembesítsd a srácot, hogy mindent láttál. Felesleges hazugságra építeni a kapcsolatot, ha ez nincs kimondva, megbeszélvem mérgezőbb lesz, mint el tudnád képzelni.
2014. szept. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A csók miatt nem tettem, különben mentem volna. Olyan gyorsan történt, nem az elejétől fogva láttam, ez biztos, meglepődtem, hogy ott látom. És mert írt a barátomnak, nem tudtam mit higgyek, hogy végül mi lett a vége, mert azt nem beszéltük meg, csakhogy már nem beszél vele. Az előző barátom megcsalt, hazudott nekem, titkolózott és ebből fakadóan gyanakvó voltam, hogy talán ez egy lebeszélt találka, amikor először megpillantottam, nekem meg senki nem szólt erről... Kíváncsi voltam, hogy áll a dolgokhoz az exével kapcsolatban, de most nem tudom mit higgyek. Ha nem érkeztem volna meg, akkor nem tudnám miért ilyen ideges és kérlelném mondja el, de így nem merem, félnék, hogy azt válaszolná, nem biztos az érzéseiben...
2014. szept. 14. 00:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Komolyan remélem, hogy egyszer egy értelmes, becsületes embert is kifogsz majd, tök értelmes vagy a kérdésed-kommented megfogalmazása alapján. Nézd, van, amikor ki kell mondani dolgokat és nincs helye mellébeszélésnek. Ülj le vele és tisztázzátok ezt az egészet, de tabuk nélkül. Győzd meg, hogy neki is így lesz a legjobb, meg neked is, ha tiszta sor minden.
2014. szept. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A háború és béke is rövidebb...
2014. szept. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne biztos? A szemed láttára küldte el az ördögbe... Mi kell még?
2014. szept. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, ezt beszéld meg vele mindenképp! Ha nagyon dühös volt, és habozott a csóknál, akkor lehet, hogy még valahol ez érzékenyen érintette. Te ismered a reakcióit... Talán semmi nincs, lehet, csak rossz napja volt, és későn reagált. Csak akkor derül ki, ha beszéltek.
2014. szept. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy egyszer arra menj haza, hogy ott lovagol a párodon ez a nő, én a helyedben beszélnék velük, nehogy félredugjon a pasid
2014. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én simán szóba hoznám a helyedben a páromnak .. Lehet ő is mondaná ,de nem tudja ,hogy vágjon bele ,hiszen vagy hiszed -vagy nem ,hogy ő leállította a csajt . Akkor legalább mindent megbeszélhetnétek . Az a csaj biztos próbálkozni fog ,hogy bekavarjon nektek ,erre jobb ha számítasz .
2014. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem titokban a telefonját, volt benne ismeretlen számú hívás, biztos az a nő volt az, mert aznapi hívás és 17 percet beszéltek. Azóta hívta az a szám háromszor, de nem volt felvéve.

Viszont ma leültem és beszéltem Vele erről, Ő kicsit megharagudott rám, hogy miért nem mentem be, mert szüksége lett volna bátorításra... BÁTORÍTÁSRA! Mert Ő nem tudta mit csináljon, számított rá, hogy elfog jönni, mert beszéltek erről telefonon, de nem tudta helyesen átértékelni a helyzetet. Össze vissza hadovált, mintha mentséget keresne, közben logikus válaszokat nem adott, szóval prücök van! Azt mondta, hogy az a csók kicsit megrendítette, hirtelen nem tudta mit kezdjen vele, ledöbbent és nem akarta, viszont igaz, hogy hezitált. Minden kapcsolatot megszakított vele, a telefonszámát letiltotta és szeretné, ha elköltöznénk a környékről, mert nem akar még egy ilyet. Szerintem menekül az érzései elől, mert bizonytalanul beszélt, engem szeret és nem akarta elmondani. Menekülni akar a volt barátnője elől, mert valamit visszahozott benne, de nem akarja.

Most mit csináljak?

2014. szept. 14. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!