Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad a párod! Elmondtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad a párod! Elmondtad neki?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Együtt maradtatok?

2013. okt. 18. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg...
2013. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El biza.
2013. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki megcsalja a párját és elmondja neki az nem biztos hogy azzal jár hogy utána együtt is maradnak. De biztos hogy nem lesz olyan a kapcsolat mint előtte. Azaz ha együtt akarsz maradni akkor nem mondod el, ha amúgy is mindegy akkor elmondod.
2013. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer rosszul döntöttem, elhanyagolt a párom, ezért más férfinál kerestem a törődést. Pár hónapig tartott a dolog. Pár hónap után rájöttem, hogy ennek nincs értelme, és véget akartam vetni ennek a kapcsolatnak. De a pasi ennek nem örült, zsarolt és fenyegetett, hogy ha szakítok vele, akkor mindent elmond a páromnak. De mivel ez nem hatott meg, utána már azzal zsarolt, hogy ha elhagyom akkor megveri a párom, meg hogy engem eltorzít, stb. Egy ideig működött ez neki, de mikor besokalltam, a párom elé álltam és elmondtam mindent. Rendőrség által sikerült levakarni az illetőt. A párommal pedig mindent megbeszéltünk, és bár sok időbe telt, de helyrehoztuk a kapcsolatunkat. Azóta is együtt vagyunk, ez az eset 5 éve történt.
2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

(meg nem igen) * 3-4

(meg igen nem) * 1

nem igen igen

2013. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csókkal csaltam meg, nem kellett elmondani mert látta és ki is dobott.
2013. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egyik exemet csaltam meg, néhány csók erejéig.


Elmondtam. Azt kérte maradjunk együtt. Belementem, bár hiba volt. Ott akkor kellett volna elhagynom.


Hibáztam, és viselnem kellett ezek után a kapcsolatot, és a végső csúnya szakítást is.


Az volt a baj, hogy tapasztalatlan voltam az ilyen dolgokban, nem voltam tisztában az érzéseimmel, a megcsalás is ezért történt.


A megcsalás a kapcsolat első hónapjában történt. 1 hónappal később mondtam el, és lehúztunk még 8 hónapot együtt. Végül Lefeküdt valaki mással, én szakítottam, megütött ezért, mondván, majd akkor van vége ha ő úgy akarja, én visszaütöttem, majd ordítozott , könyörgött, megint ordítozott velem, végül megmondtam, hogy annyit kiabálhat amennyit akar, akkor is végeztem vele. Majd otthagytam.


27/N

2013. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, szép is a szerelem :)
2013. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Épp ez volt a lényeg, nem voltam biztos az érzéseimben. Később rájöttem hogy nem voltam szerelmes.
2013. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi 16 éves korunk óta vagyunk együtt és sajnos igen, egyszer megcsaltam a páromat 17 éves koromban. Akkor nem mondtam el, telt az idő és később nem mertem elmondani, mert féltem, hogy szakít velem... Egyszer azonban nem bírtam tovább és megmondtam. Kiderült, hogy végig tudta...Azóta igyekszem sokkal, sokkal jobb párja lenni, soha többet nem teszek ilyet se vele, se magammal...
2013. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!