Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? MI lenne a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? MI lenne a jobb?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában gyakran veszekszünk, kezdem el, mivel, olyan társaságban van, hogy a barátnői isznak(gimisek), pasiznak, ő meg nem ilyen de még is velük megy esténként, nem discoba, hanem ilyen más helyekre. Én meg ezalatt otthon vagyok, mert nem tudok bemenni és féltem h vmi rosszra ráveszik. MÁr a szakítás is felmerült.Persze megígérte hogy semmi rosszat nem tesz és nem fog berúgni. 20/F

2013. okt. 5. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzd le magad. Hadd bulizzon szegény jány. Attól, hogy otthonülős papucs vagy, nem kell neki is foylton melletted kockulnia.
2013. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha nem tudsz megbízni benne, akkor minek vagy vele? Így nincs sok értelme a kapcsolatotoknak.
2013. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is bulizós vagyok, de csak iskolában találkozunk , mert este nem tudnék hazajönni, és kockulni sem modntam, és nem is vagyunk mindig együtt..
2013. okt. 5. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól még igazán hagyhatnád élni.
2013. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze ilyen lánnyal. Oké hogy ő nem ilyen de tudod ki az a hülye aki discos díszb*zikkal haverkodik, azokat meg lesz*rom akik azt mondják had éljen had szórakozzon. Gratulálok neki ha csak ez a 2 dolog meríti ki a "bulit" nála :)
2013. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem fiúkkal van, hanem lánnyokal és nem figyeltél nem discoba szokott menni, csak a barátnői eléggé leisszák magukat, ő meg józan és érted...
2013. okt. 5. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ide: ha alapvetően egy megbízható, normális nevelésű lány, és szeret téged nagyon, akkor nincs az az isten, hogy rávegyék bármilyen baromságra. Előbb hagyná ott őket...
2013. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!