Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » MIT TEGYEK? A barátommal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT TEGYEK? A barátommal már több mint 1 hónapja járunk. (L)

Figyelt kérdés
Facebookon ismerkedtünk meg és aztán találkoztunk és elkezdtünk járni. Az egyik barátnőm jött be neki előttem. Belé halálosan szerelmes volt. és még régebben mondta (mikor még nem jártunk) nekem h sok barátnője csak azért volt hogy elfeledtessék vele. és őket mind megcsalta. és az egyik legjobb haverja is azt mondja h ez lesz a vége. De én szeretem. Pár héttel ezelőtt egy lánybarátnőjével olyanokat beszéltek hogy én úgy is nem soká kiverem neki meg majd megfektet. Beszéltem vele erről és mondta hogy nagyon sajnálja és ne haragudjak mert szeret és boldog velem, még ha nem fekszem le vele. De akkor is. Rettegek hogy megcsal.

2013. aug. 26. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Drágááám, ha valakiben nem tudsz megbízni, meg kétes dolgokat tesz, akkor szakítani kell vele! Ne, ne mondd, hogy de szereted. Ezt már tudjuk. Akkor most vagy kussban maradsz és jól érzed magad vele így, amilyen ő, vagy szakíts.
2013. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél.
2013. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg fog csalni, hadd el amíg lehet
2013. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és hogyha tényleg megváltozott?
2013. aug. 26. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, ilyen hamar nem szokás. Ne feküdj le vele, és akkor nem lesz baj, kisebbet csalódsz benne... (nem, ne is nyúlj hozzá szexuálisan)
2013. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!