Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap túl jól sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benceeee... kérdése:

Tegnap túl jól sikerült flört, csak az a baj hogy 5en vagyunk a dologban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány (akivel flörtöltem), van barátja akit inkább letagad és nem bír szakítani, próbálkozik pótolni ezért csalja. amúgy nem tűnik ribinek (értsd értelmes). Nekem is van barátnőm nekünk sem rózsaszín minden de megyeget a szekér... és a lány aznapi aktuálisa (engem nem zavart...) miközben én elkezdtem beszélgetni, belekavart. Majd visszajött hozzám. Mint mondtam jól sikerült a flört és lehet hogy az ő fejét is sikerült elcsavarnom. Gőzöm nincs mi legyen. Mit javasoltok?

2013. aug. 18. 22:41
 1/4 kolosszus22 ***** válasza:
Gruppen.
2013. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az Bennő?
2013. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy féltékeny nőnél nincs rosszabb. Itt gondolok rád:DD


Van még lejjebb?:D

2013. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 Ez egy nő, abból is a duli-fuli fajta:D
2013. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!