Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megértitek azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megértitek azokat az embereket akiket, ha megcsalnak még akkor is a másik érdekét nézik mert szeretik? -. -

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyan dolgokat amiket nem tudok feldolgozni, lehet ehhez én vagyok buta vagy régimódi, de pl ilyet nem tudok feldolgozni egy fórumon olvastam: " ne kezdj el lázadozni,inkább nyugodj MEG <-hangsúlyozom és gondolkozz el azon, hogy TE MIT VÉTETTÉL !!! és ne ítéld el őt , mert ő csak boldog akar lenni és nincs jogod ebben megakadályozni. Ez igaz is!..lenne, de ha boldog akarna lenni miért nem szakít előtte ? ezzel akarja bebizonyítani, hogy ő milyen jó csaj vagy pasi?:DD Komolyan mondom pár embert nem tudom milyen anya vagy apa nevelt, de tuti, hogy a legtöbb nem 100-as. Engem még soha nem csalt meg egy barátnőm se, de ha megtenné minimum olyat rávernék, hogy pattogna a falon..és a nők helyében is az ilyen pasikat is kegyetlenül megbüntetném. Amúgy nem vagyok féltékeny típus, de elég furcsa,hogy az emberek így hozzá vannak szokva ahhoz, hogy alázva vannak:/ ""SZERINTEM""! <-vélemény!

2013. júl. 18. 02:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9/10 ;) neked ment egy pipa, mert tényleg így van. Nem hiszem el ,hogy ma ilyen férfiak vannak :)
2013. júl. 18. 15:08
 12/13 anonim válasza:
Tipukus Senecai idezet, "nem hasznalt ki senki, csak hagytad, hogy kihasznaljanak" vagy "elvesztettel valakit? megnyugtatlak, soha nem volt a tied" Belekotni nem igazan lehet, csak osszetorni. A megalaztatas primitivebb allapotokban agressziot szul, emelkedett hangulatokban pedig gondolkodasra kesztet.
2013. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Es vannak ilyen ferfiak
2013. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!