Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megértitek azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megértitek azokat az embereket akiket, ha megcsalnak még akkor is a másik érdekét nézik mert szeretik? -. -

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyan dolgokat amiket nem tudok feldolgozni, lehet ehhez én vagyok buta vagy régimódi, de pl ilyet nem tudok feldolgozni egy fórumon olvastam: " ne kezdj el lázadozni,inkább nyugodj MEG <-hangsúlyozom és gondolkozz el azon, hogy TE MIT VÉTETTÉL !!! és ne ítéld el őt , mert ő csak boldog akar lenni és nincs jogod ebben megakadályozni. Ez igaz is!..lenne, de ha boldog akarna lenni miért nem szakít előtte ? ezzel akarja bebizonyítani, hogy ő milyen jó csaj vagy pasi?:DD Komolyan mondom pár embert nem tudom milyen anya vagy apa nevelt, de tuti, hogy a legtöbb nem 100-as. Engem még soha nem csalt meg egy barátnőm se, de ha megtenné minimum olyat rávernék, hogy pattogna a falon..és a nők helyében is az ilyen pasikat is kegyetlenül megbüntetném. Amúgy nem vagyok féltékeny típus, de elég furcsa,hogy az emberek így hozzá vannak szokva ahhoz, hogy alázva vannak:/ ""SZERINTEM""! <-vélemény!

2013. júl. 18. 02:24
1 2
 1/13 Cyklon ***** válasza:
21%
Ha te megütnél egy nőt,akkor nem is lenél ember :D Az olyan férfi/pasi aki kezet emel egy nőre,az nem ember :D Meg aztán,neked is vannak olyan hibáid,amiktől mások biztos agyfaszt kapnának :D
2013. júl. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy tipikus nyálas facebook szöveg... ezeket nem kell komolyan venni.


De te sem vagy túl normális, hogy megvernéd a barátnőd, szóval ugyan úgy eláshatod magad.

2013. júl. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
miért az normális, hogy olyat rávernél, hogy pattogna a falon?
2013. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Primitív dolog sok ember szemében. De büntetlenül biztos, hogy nem hagynám, hogy az a személy akit keféltem , boldoggá tettem , meg adtam neki amit csak tudtam csak úgy belemásszon az önbecsülésembe.

Simán megtenném, az nem ember aki nem is akarja megvédeni és inkább lelki nyomorék lesz...

2013. júl. 18. 02:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy is meglehet védeni az önbecsülésed, nem csak őstulok módjára bunkósbottal.


Kicsit gondolkodj el.

2013. júl. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el sokkal jobban fáj neki az, ha levegőnek nézed és soha de soha nem állsz szóba vele egy életen keresztül. A köszönését sem fogadod.


Később úgy hozta az élet, hogy egy buszon utaztunk minden héten legalább egyszer. Átszálláskor kb. 40 perc várakozás, néma csendben. Rettenetesen bántotta. Én pedig rettenetesen sajnáltam.

2013. júl. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon önző és maradi, vagy inkább primitív a gondolkozásod e téren. Egyrészt, ha valakit megcsalnak, az mindig visszavezethető a kapcsolat hibáira. Tehát először is magamban keresem az okokat. Másrészt egy nő megütése, bántalmazása nem csak a törvény szerint bűn.Emberileg is az.Nem tartozik az értelmes véleménynyilvánítás kategóriájába.
2013. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kb. két évig tartott mire rájött, hogy nem fogok megenyhülni.
2013. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nők mindig meg tudják magyarázni, h miért nem az ő hibájuk, ami az ő hibájuk. A megcsalásról is mindig a férfi tehet.
2013. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6/9

na neked már majdnem igazat adtam:) De az rettenetes sajnálás nem tudom mit keres ott:D

2013. júl. 18. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!