Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az exe nevét mondta! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe nevét mondta! Tényleg csak nyelvbotlás?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom (1 hónapos kapcsolat után) az exe nevén szólított, állítólag véletlenül. Már több, mint 1.5 éve nincsenek együtt és váltig állította, hogy a két nevet amúgy is mindig keverte... Lehet véletlenül másnak a nevét mondani? Csak nekem nem normális ez? Felháborodtam, és nagyon rosszul esett...

2012. dec. 8. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Hisztizz kevesebbet.
2012. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek berögzült dolgok! HA közvetlen utána lenne, akkor elfogadhatóbb! De másfél év után azért már elég furcsa! Velem is előfordult egyszer, teljesen véletlenül! De nem csináltunk belőle nagy ügyet!
2012. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem egyszer az exem nagynénikéje szólított a barátom excsajának a nevén. Pedig akkor azok ketten már vagy 4 éve nem voltak együtt. Mit kellett volna gondolnom? Nem gondoltam semmit, magamban vigyorogtam egyet, hogy kicsit le van maradva a mami... Túlagyalod. Én egyszer egyébként a valamikori legjobb srác barátom nevén szólítottam a mostani barátomat. Pedig akkor már évek óta megszakadt köztünk a barátság...
2012. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem az anyós szólít az előző pasi nevén.

Nem baj, én meg az előző nagymama nevén szólítom. :D


Nyelvbotlás meg nem értem miért ekkora probléma.

Nekem is volt már ilyen, jót röhögtünk aztán ennyi.

Én kajak dobnák egy hisztis p*csát mint te vagy.

22/F

2012. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esett, de simán lehet nyelvbotlás, megszokásból.

Egyik haverom volt barátnőjét Noéminek hívják, a barátnőjét pedig Nórinak. Nemrég egy beszélgetés során Nóri helyett Noémit mondott. (De mákja volt, mert Nóri épp nem volt ott. :)) Hozzáteszem, imádja a lányt (Nórit), Noémivel viszont négy éves kapcsolata volt, de már csak a megszokás tartotta őket össze. Ha fizetnének, se hagyná el a szerelmét a régi barátnőjéért, de másért sem.

Ne fújd fel a dolgot, béküljetek ki. :)

2012. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet nyelvbotlás. Dobd a cápák közé, de minél hamarabb!

[link]



Hisztizz és akkor még el is hagy! -.- Ne reagáld túl a dolgokat! :)

2012. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 hónapos "kapcsolatban" már így hisztizel? Biztos lehetsz benne, hogy az 1 évet már nem éri meg. Az ilyen nők miatt általánosítanak a pasik, hogy minden nő hülye hisztis, kötekedést kereső p*csa, köszike...
2012. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, lehet hogy itt hisztizek DE neki annyit mondtam, hogy "semmi baj kicsim". És el lett felejtve, nem tudja, hogy még mindig ezen rágódok.

Csak figyelembe véve, hogy amúgy is mennyit beszél arról az exéről és hogyan, na az elgondolkodtat!!!

2012. dec. 8. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
1,5év alatt kirögzülhetett volna...ha még beszél is róla neked, valószínűleg foglalkoztatja a csaj, ettől függetlenül nem lehetetlen hogy ha türelmes vagy és megértő, idővel maximálisan rád fog koncentrálni.
2012. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te egy olyan pasival vagy, aki még nem tudott lepörögni az exéről? Hát ez szívás, kicsim:S
2012. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!