Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megingott a kapcsolatunk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a kapcsolatunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt és már lassan egy éve együtt lakunk. Eddig minden nagyon jó volt, jól megvoltunk. Az egy negatív dolog, hogy a családja nem tud elfogadni. Főleg a bátyjára igaz ez. Állandóan rágja a barátom fülét, hogy hagyjon el. Addig fajult a dolog, hogy ajánlott neki konkrét személyt, aki szerelmes a pasimba. A bátyja nagyon tud hatni rá, barátom már gondolkozik azon, hogy a másik lánnyal kezdjen valamit. Engem elhagyni nem akar, de akar a másik csajtól is valamit. Mit tegyek, hogy elfelejtessem vele ezt a gondolatot? Hogyan erősítsem meg a kapcsolatunkat?

2012. máj. 7. 10:37
 1/6 Dottorre ***** válasza:
100%

Széllel szemben nehéz a dolog... én azt látom, hogy ha ennyire befolyásolható a barátod, akkor sok esély nincs a tartós folytatásra.

Talán a bátyjával kéne leülnöd, és megbeszélni, hogy miért is nem kedvel téged, és eleve hogy jön ahhoz, hogy beleszóljon az öccse szerelmi életébe.

2012. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam. De ő egy rettenetes ember. Igazából a testalkatom miatt utál. Vele nem lehet beszélni :/
2012. máj. 7. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátod befolyásolható,hajlik arra,hogy adjon a testvére véleményére.Tehát nem szeret Téged annyira,hogy kitartson melletted.A másik:a tesója a testalkatod miatt utál.Nem bántottál senkit,nem ártottál senkinek,egyszerűen csak a testalkatod miatt bántanak.Szerinted milyen család ez???Milyen testvér az ilyen?Milyen barát az,aki a családja befolyására otthagyna Téged,és elhagyna egy másik nőért?Gondolkodj el ezen!
2012. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, h azért ilyen befolyásolható, mert 4 fal között élt sokáig, nem engedték sehova. Jehova Tanúi voltak elég sokáig. 1-2 éve hagytak fel a vallással. Nem nagyon tapasztalt még az emberi kapcsolatokban..
2012. máj. 7. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jehova tanúi?


Menekülj, amilyen gyorsan csak tudsz!

2012. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézus isten. A testalkatod miatt? Dundi vagy? Vékony? Lényegtelen! Egy embert ne a testalkata alapján ítéljünk meg. Ha így lenne mindenki utálná egymást. Ne haragudj hogy ezt mondom, de a barátod családja bolond! Nem is BOLOND! Így nagybetűvel. Szerintem lépj le. Vagy állítsd választás elé. Mond meg neki, hogy válasszon. A biztosat a bizonytalanért? Álljon a sarkára, ne legyen besz*ari! Mond meg neki, hogy az életét csakis saját maga irányítja, nem a tesója és nem a szülei. Nem a tesójának kell megfelelned hanem neki, ha pedig olyan nyámnyila hogy csak a tesó és senki más, menj el. Az ilyen begyöpösödött agyú embereket jobb messziről elkerülni. Ameddig tudj, harcolj észérvekkel, ha viszont már azok sem segítenek akkor lépned kell. Vagy "szakítsatok", de titokban találkozzatok. Bár ez bajos. Látom régi a kérdés, és tuti elkéstem a válasszal de annyira felháborított...a testalakatom miatt...jézus -.-. Írj majd hogy mi lett a vége! Kitartás! :)
2012. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!