Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nem kéne tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kéne tovább folytatnom vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel pár hónapja ismerkedünk. Eleinte nagyon szenvedélyesen indult, nagyon jó randijaink voltak. Róla tudni kell hogy egy többéves kapcsolata ért előttem véget, ahol állítása szerint megcsalta az exe. Ami nekem nagyon fura volt, hogy azzal is eldicsekedett, hogy ő visszacsalta az exét. Mi más városban lakunk, és mikor este nem voltam fent Facebookon, mert valakivel épp találkoztam vagy dolgom volt, nekem esett, hogy biztosan mással vagyok meg pasizok, mikor nem adtam rá indokot. Amikor egy születésnapi bulin voltam, és nem írtam vissza 1 perc alatt, dühöngeni kezdett és az ismerőseinek azt írta, hogy én letiltottam őt. Ezek után nem sok kedvem volt vele sem találkozni, sem beszélni és kissé eltávolodtunk egymástól. Pár hónap után újra rám írt, de engem tett felelőssé, hogy én löktem el őt. Ugyan elkezdtünk újra beszélgetni, 2 alkalommalnvolt hogy megbeszéltük, hogy találkozunk, de végül mégsem jött, pedig ő ajánlotta fel. Amikor szembesítettem, hogy ez már a 2. eset, akkor állította hogy ő nem mondta le, pedig ott volt fekete-fehéren...na meg tudom is hogy meg vokt beszélve, különben nem készültem volna rá. Ekkor tesztből felnéztem Tinderre, a harmadik ember volt, akit feldobott. Amikor megkérdeztem hogy miért ment fel mellettem a Tinderre, mikor velem meg lemondta a találkákat, azt válaszolta hogy mert hogy ha én lelépek ne maradjon egyedül, biztonságból fent hagyta, de nem pörgeti, mert figyelembe veszi hogy velem isnerkedik. Annyira nem pörgeti, hogy engem is jobbra húzott.

A másik meg, hogy Instán nagyon sok random lányt bekövet. Be is lájkolja egy-kettő képét. Rákérdeztem, hogy az miért van, hogy lenne egy nő aki foglalkozik vele, de helyette az Instát bújja. Azt mondta hogy attól még neki van szeme és akarja hogy legyen tartalom az Instáján meg hogy én csak ne akarjam őt birtokolni, ne nyomozgassak, hiszen nem is járunk. Nem járunk, de ha én elmegyek egy szülinapi bulira, az égbekiáltó bűn. Szerinte az nem tiszteletlen, hogy bekövet idegen csajokat Instán, csak akkor lenne az, ha rájuk is írna...állítása szerint miattam nem teszi.

Az meg egyáltalán nem érdekli, hogy nekem rosszul esik és ilyen körülmények között szerintetek mi lenne a jó megoldás?



ma 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vádol, dühöng, hazudozik, csajozik, dicsekszik, hogy visszacsalta az exét...

Áruld már el, mi vonzó van neked ebben a pasasban! 🤣

49/F

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nárci veszély. 🚩 🚩 🚩 🚩 🚩
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Gondolom jó pasi, ennyi.

Ez kell a nőknek.

Aztán mikor előjön a valódi énje, lehet jönni ide gyik-re nyávogni

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha te egy igazi mazochista vagy, akkor van erre a férfira szükséged. 😄
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiosztanám én aztán elküldeném a jó kva édesanyjába.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedtek kérdező, ő irányít és te hagyod neki.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg egyáltalán nem érdekli, hogy nekem rosszul esik és ilyen körülmények között szerintetek mi lenne a jó megoldás?"


Hát mi lenne jó? Folytatni tovább, megalázkodni jobban, tűrni, tűrni a csillagos égig.

Vagy nem??


Magadat sem érdekled, hogy neked ez rosszul esik, te sem foglalkozol magaddal.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 folyt.

Jah meg egy nárcitól várod, hogy foglalkozzon veled?

Nem tud, mert el van foglalva magával, rád már nincs ideje, energia.

Majd ha kiszórakozta magát eldob, mint egy darab sz*rt.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyenbe szerettem bele, csak nőben! Pacsi!

Majd elmúlik nálad is! 🤣

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!