Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha terhesség alatt csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhesség alatt csalja a férj a feleséget akkor a baba megszületése után ( akit ő akart) már nem szeretőzik?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 13:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

És ez téged megnyugtat? Téged az kéne foglalkoztasson, hogy a férjed miért az exéhez jár a terhességed alatt, nem az, hogy úgysem tarthat sokáig, mert a nő is házas. Ne haragudj, de ha valaki csak azért nem hagy el engem, mert a másik fél is kapcsolatban van, akkor valójában nem azért van mellettem, mert engem választott, hanem azért, mert a másikkal nem volt lehetősége folytatni, ahol abbahagyták.

Lényegében ebben a történetben teljesen mindegy, hogy kihez jár a férjed, a tény a legfontosabb: téged nem szeret, nem tisztel. Innentől fogva tőlem aztán járhatna Beyoncehoz is.

tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy foglalt, vagy se a nő mert dugnak és fognak is továbbra is.
tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudna? Hallottál már a válásról?
tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Oké, tegyük fel, hogy megszakad a viszony, mert kiderül otthon a nőnél és véget vet a légyottoknak. Ezután maradéktalanul bízni tudnál benne? Sosem fordulna meg a fejedben, hogy mi van akkor, ha valamiért elválik a nő pár éven belül és megint felkeresi a párodat?

Kérdező! Őszintén, ne nekem írd le, magadban gondold végig, hogy boldog vagy ezzel az emberrel? Egészen biztos, hogy csak a nő a hibás a férjed hűtlenségéért? Kiegyensúlyozott családi hátteret tudtok biztosítani így a születendő gyermeknek?


Jelenleg mindkettőtöknek a gyermek érkezését kéne várnotok, izgalommal készülni rá, hogy érkezik az életetekbe és szeretettel fogadni. Kötve hiszem, hogy ez a jelenlegi állapot miatt így van. A férjed vígan járkál az exéhez, te pedig végiggörcsölöd a terhességet, idegeskedsz, téped magad és ez uralja a gondolataidat. Aztán, ha megszületik a gyerek, rajta fog csattanni minden. Hidd el, tudom, én így nőttem fel.

tegnapelőtt 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nyilván hogyha a nő dobná valami által a párod ő keresne más szeretőt hiszen egyáltalán nem szeret és tisztel téged. A gyerekéhez kötődhet HA egyáltalán fog - még nem biztos, nem úgy néz ki - de te csak azért vagy neki, hogy biztos helye legyen. Ha talál valakit BÁRMIKOR a jövőben téged gyerekestül el fog hagyni. Tehát vagy észhez térsz, tervezed az életet egyedülálló anyaként, vagy ne készülj rá egyáltalán és majd kapkodni fogsz ha otthagy. Rajtad múlik.
tegnapelőtt 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, mióta vagytok együtt? Mennyire volt tervezett a baba? Mióta tart a viszonyuk?
tegnapelőtt 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
5 év házasság van mögöttünk. , a második közös gyerekünket várjuk . Első házasságomból van egy gyerekem akit szeretettel nevel a férjem . A szeretője 10 hónapja lepet az életébe
tegnapelőtt 16:28
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezert csinalt fel hogy szabadon félrek.felhessen mivel ugyse tudsz mit tenni csak lenyelnk.


A kezébe se adnám ilyennek a gyereket.

tegnapelőtt 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"a második közös gyerekünket várjuk "


Hát akkor meg mégis honnan veszed, hogy ha a második megszületik, akkor nem fog félredugni? Hiszen az első után is ezt teszi?

tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Te eleg regota irogatsz ide.

Onnan indult, ha hozzamesz, onnantol kezdve nem fog e megcsalni, ha elotte igen. Ha megszulsz, nem fog e csalni, ha elotte igen. Tenyleg ekkora labtorlo vagy? Vagy fuggsz tole? Nem tudnal hova menni?

tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!