Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szomszédasszony szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédasszony szerintem el van hanyagolva. Hogyan adjam a tudtára hogy akár ki is segíthetjük egymást?

Figyelt kérdés
Kb. Fél éve költöztek ide, ahogy észrevettem elég hűvös a házassága.....

okt. 1. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Beszélgess vele amikor alkalom nyílik és meglátod. Idővel alakul vagy nem.. Attól amit kívülről látsz nem biztos, hogy ő is így gondolja.
okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé savanyú pofát tudok vágni az emberekre, mert introvertált vagyok, sokszor nem is regisztrálom, hogy ott vannak random idegenek és vigyrogni meg cseverészni kéne vagy nem tudom, mi ilyenkor az elvárás. Ettől még a párom nagyon szeretem.
okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem minden nőnek vannak szügségletei.
okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus. Mégis miből gondolod, hogy "nincs megcsinálva"?

Reggelente például én is morcos vagyok, a szomszédaimtól egy "szia-szia" kivételével nem vágyok többre, csak hogy bájcsevej nélkül lejussak a boltba. Ettől még imádom a párom és szexelünk is.

okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Te sem fogod "megcsinálni"
okt. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elég primitív a megközelítésed. Szerintem csak simán állj szóba vele először, beszélj random dolgokról a házkörül. Aztán meglátod, hogy unja a képed vagy fenntartja a párbeszédet. Idővel rájössz, hogyha teljesen vakon voltál őt illetően vagy igazad volt, de te mégsem érdekled őt vagy esetleg révbe jutsz és elkezded dugni más feleségét.
okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Neked ez nem fog menni. Ha menne, nem ide írogatnál.
okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
xdd ha engem látnál rólam is ezt mondanád, hogy szerinted el vagyok hanyagolva, pedig csak jelenleg sokkal több problémánk van, mint az, hogy szexeljünk a férjemmel. Stressz, betegség stb... Ha így közelítenél hozzám meg elküldenélek a búsba. Nem mindenkinek a szex a legfontosabb dolog az életében.
okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a következtetést abból vontad le,hogy a házon kívül nem nyaljáj,falják egymást? Képzeld mi sem. A tizen évesektől még aranyos egy két szájrapuszi az utcán,de azért egy komoly párkapcsolatban nem az a fontos,hogy szomszéd lássa,hallja hogy milyen házaséletet élünk. Honnan tudod te hogy a négy fal között mi zajlik? Lehet mint a nyulak. Diszkrétek,ennyi.
okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kérdező a saját nyomorát vetíti ki idegen nőkre. Csak a szokásos.
tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!