Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Évekkel ezelőtt a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel ezelőtt a házasság előtt megcsaltam, most mertem elmondani. Ti megbocsátanátok a helyébe?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul indult a kapcsolatunk a férjemmel. Állandóan féltékeny volt és veszekedett velem ok nélkül emiatt nagyon megromlott a kapcsoltunk. Közben sajnos egy közös ismerősünk nagyon próbálkozott, hónapokon keresztül kedveskedett nekem, amit én baráti szinten tartottam, eközben még mindig minden napos volt a férjem féltékenysége és veszekedés köztünk, nem voltam szerelmes a másik férfiba, de sajnos nagyon jól esett a kedvessége és a figyelme amíg a párommal még mindig minden napos volt a veszekedés, az intim kapcsolatunk is 0-ra csökkent ami egyébként sem volt sosem rendben, akár még a nőkre is féltékeny volt már. Sajnos mivel közel engedtem magamhoz, a férfi tudta a gyenge pontjaim mert elmondtam neki mit szeretek és mit nem, így olyan helyzetbe kerültem vele hogy egy nap abba kaptam észbe hogy rajtam van.. amit igazából ő kezdeményezett. Észbe kaptam hogy én ezt valójában nem akarom, és le is állitottam a férfit. Sose volt többet. Természetesen azóta sem beszélek a férfivel és megszakitottam minden kapcsolatot vele. Azóta a férjemmel megbeszéltük a féltékenységet, változott nagyon sokat, mintaférj lett, és össze házasodtunk, gyerekünk lett. Elég stabilnak éreztem mostmár a kapcsolatunkat hogy ezt elmondjam neki és megbeszéljük, mert azóta is minden egyes nap lelkiismeret furdalásom volt és bántott a dolog. Viszont most természetes módon teljesen kiakadt és undorodik tőlem, elmondta hogy akárhogy veszekedtünk vagy bármi volt, az ő fejébe soha nem fordult meg a megcsalás. :( Megértem teljesen, legszívesebben én is minden egyes nap szembe köptem volna/ szembe köpném magam mai napig. Most nagyon félek hogy vége lesz a házasságunknak emiatt. Nem tudom mit tegyek hogy helyre hozzam. Nem tudom meg nem történté tenni ami volt, de biztos vagyok benne hogy soha többet nem tennék ilyet. Ezt viszont persze nem hiszi el. Ti megbocsátanátok? Nem kell olyan válasz hogy nem kellett volna elmondanom. De igen. El kellett mondanom, mert nem akarom egy hazug házasságba leélni az életem, és eddig egyszerűen nem volt arcom hozzá ezt elmondani mert nagy szégyen a részemről. Ti megbocsátanátok? Lenne még esély a folytatásra?

ma 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan elhallgattam volna továbbra is.

Nem tesz jót egy házasságnak.

ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szep, amit tettel. De ahogy a ferjed viselkedett anno, kritikan aluli. Bantalmazott teged. Jobb lett volna ott es akkor szakitanod!

Bocsanatot kertel, mert minden nap lelkifurdalasod volt... Neki nem? Ö bocsanatot kert valaha is azert, ahogy veled bant? Nyilvan nem!

Undorodik töled? Szegeny... Ja, nem! Hol volt ö, amikor szükseged volt ra? Sehol! Te nem undorodsz töle? Ja, te feltel töle! Az normalis ugye, hogy az embernek felni kell a sajat parjatol? Ja, az sem!


Ne legyen lelkifurdalasod, örüljön neki, hogy kitartottal mellette!

Mintaferj lett? Hat persze... Kutyabol nem lesz szalonna, ezt te is tudod, ugye...



F

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy rajtad volt de leállítottad? Mégis meddig jutottatok el?
ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akármilyen volt velem, én akkor is szerettem és szeretem. Ettől függetlenül semmi nem jogositott fel arra hogy ezt tegyem vele és nagyon bánom. Nem szakítottam vele mert mindig próbáltam helyre hozni ami elromlott és nem eldobni, de mindig is makacs és önfejű természete volt amiért nem hibáztatom mert én is nagyon makacs vagyok. Normális életet akartam, és ezzel most szépen elcs*sztem.
ma 09:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Addig hogy bennem volt.. aztán 3-4 mozgás és észbe kaptam. 3 perc volt maximum vetközéssel. Hirtelen történt az egész, előtte sosem volt még egy puszi sem, baráti viszonyt igyekeztem tartani, nem is értem hogy kerültem akkor ilyen helyzetbe.
ma 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ilyen választ akarsz, de mi a fenének kellett elmondani? Óriási hiba volt, fogalmam sincs, hogy lehetne helyrehozni.

N

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!